Współpraca

Współpraca dla agentów


Nasza propozycja współpracy, jest ofertą skierowaną do każdej osoby zainteresowanej pracą. Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy, ani dodatkowych kwalifikacji. Praca agenta finansowego nie jest wymagająca. To agent ustala czas pracy oraz zyski jakie chce z tytułu pracy otrzymywać. Pośrednictwo kredytowe w Kredytum.pl wiąże się z wzajemnym zaufaniem oraz wysokimi zarobkami prowizyjnymi. Współpracuje z nami już szeroka sieć agentów w całej Polsce, jest ich prawie aż 13 tysięcy! Dołącz i Ty.

Oferujemy wysokie prowizję oraz darmowe szkolenie. Wszystko czego wymagamy to chęć do pracy. Nie musisz zmieniać pracy ani prowadzić własnej działalności gospodarczej. Dajemy możliwość dodatkowego rozwoju i realizacji. Wszystkie szkolenia, plakaty, ulotki są darmowe. U nas nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów na rozpoczęcie swojej pracy. Dostęp i obsługa systemu również jest bezpłatna, a nasi konsultanci z działu bankowego pomogą w każdej sytuacji. Dajemy każdemu wolną rękę do zarabiania, nie narzucamy żadnej presji sprzedażowej, to Ty decydujesz ile zarabiasz i jak dużo pracujesz.

Zostań naszym agentem

Współpraca dla partnerów biznesowych


Jako lider na rynku finansowym oferujemy najlepsze warunki współpracy na rynku. Jesteśmy partnerem ponad trzydziestu instytucji finansowych pozabankowych oraz bankowych. Możemy zaproponować w naszych ofertach każdy rodzaj pożyczki od 100zł do nawet ponad miliona złotych. Znajdują się u nas rozwiązania finansowe spełniające wymogi nawet najtrudniejszych klientów, również pożyczki bez sprawdzania bazy BIK oraz KRD.

Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z firmami w różnych branżach, energetyczną, motoryzacyjną, reklamową, telekomunikacyjną jak i innymi firmami dostarczające wysokiej jakość usługi. Nasz rozbudowany dział call center składa się z wyszkolonych osób z wysokim stażem pracy, którzy potrafią dotrzeć do każdego klienta. Mobilni agenci pracują cały czas oferując nasze usługi, tworząc jednocześnie przy tym nowy rynek sprzedażowy. Na naszą pracę przekłada się również działalność IT, nasi informatycy cały czas pracują nad nowymi stronami internetowymi. Posiadamy setki stron internetowych dla firm lokalnych oraz najlepszych agentów.

Zapraszamy do współpracy z Kredytum.pl S.A.

Zamknij formularz kontaktowy

Wyślij do nas pytanie

captcha

Skontaktuj się z nami


Kredytum.pl Spółka Akcyjna
Ul. Koszalińska 31/4
78-100 Kołobrzeg

tel. 814 400 001
E-mail agent@kredytum.pl

KRS 0000390072
NIP 6711801571


Agent
0
10/02/2016 10:47 >>
Kredytum współpraca

Zdecydowanie polecam. Prosty system, ciekawe oferty, możliwość negocjowania wynagrodzenia... Jeżeli mam jakieś pytanie, wystarczy zadzwonić na infolinię i po chwili pojawia się odpowiedź. Fajna praca. Szczególnie dla osób ceniących sobie niezależność. Właśnie czekam na pierwszą wypłatę i już wiem, że będę zadowolony. ; )

Grażyna
0
10/02/2016 13:39 >>
Kredytum współpraca

Jestem doświadczonym doradcą finansowym, działającym na polskim rynku od wielu lat. I przyznam, ta oferta współpracy wygląda całkiem zachęcająco. Zarejestruję się i zobaczymy jak to wygląda w rzeczywistości - dobrych operatorów nigdy za wiele.

Bydgoszcz-Kredyty
0
11/02/2016 09:20 >>
Kredytum współpraca

Czasami trzeba poczekać na odpowiedź mailową, ale telefony odbierają od razu. Całkiem ciekawa oferta i prosty system, a co ważniejsze brak określonego planu sprzedażowego - pracuję według własnych zasad. Na pewno plus, jedna z lepszych opcji współpracy z operatorem finansowych.

Adam - Warszawa
0
12/02/2016 09:34 >>
Kredytum współpraca

Poleciłbym znajomym, ale nie lubię konkurencji. ; ) Wygodny system, dużo opcji, dokumenty generowane od razu z platformy, przyzwoita prowizja i ciekawe oferty, nie tylko kredytów i pożyczek. Nie potrzebuję niczego więcej.

Sceptyk
0
16/02/2016 09:42 >>
Kredytum współpraca

Długo zastanawiałem się nad nawiązaniem współpracy i od początku byłem raczej sceptycznie nastawiony. Kolejny operator finansowy, który oferuje to samo co inni... Cóż, pomyliłem się. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy nadal nie są pewni, czy podpisać umowę - i produkty fajne i system przyjazny. Infolinia też działa sprawnie, a na platformie jest sporo produktów, których nie znajdę u nikogo innego. Na plus.

Nowy komentarz

captcha
creditstar.pl
lendon.pl
zaplo.pl
Opinie klientów - box - ikona

Opinie

Pomóż nam się rozwijać i zostaw po sobie opinie. Zajrzyj i sprawdź co napisali o nas inni użytkownicy.

Strzałka
Współpraca - box - ikona

Współpraca

Najlepsze oferty współpracy na rynku finansowym. Zapoznaj sie z naszymi ofertami pracy i poszukaj najlepszej oferty współpracy dla siebie!

Strzałka
Kontakt - box - ikona

Kontakt

Zapraszami do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania. Doradzimy w doborze najlepszej propozycji pożyczkowej, kredytowej czy leasingowej oraz współpracy z nami. 

Strzałka
Ilustracja do artykułu

Upadłość konsumencka - bankrut odbija się od dna

Upadłośc konsumencka dostępna również w Polsce. Możemy powiedzieć, że znów cywilizacyjnie byliśmy daleko w tyle za resztą europy. Wielka Brytania od dawna prowadzi tę samą procedurę skierowaną do swoich obywateli. Nareszczcie regulacje dotyczące Upadłości konsumenckiej wydaja się jasne i korzystne. Pomagają wyjśc ze spirali finansowej nawet najbardziej zadłużonemu obywatelowi. 

Ilustracja do artykułu

Lokata długoterminowa czy fundusz

Statystyki są bezwzględne: Polacy inwestują rzadko, a jeśli już to robią, wybierają raczej bezpieczne opcje inwestycji, jaką są bankowe lokaty. Bezpieczne o tyle, że dają gwarancję zysku bez względu na gospodarczą koniunkturę. Kwestią dyskusyjną pozostaje jednak, czy jest to opcja równie opłacalna jak w przypadku funduszu inwestycyjnego.

Ilustracja do artykułu

Ubezpieczenie kredytu, czy się opłaca?

Wniskując o kredyt w banku spotykamy się z ubezpieczeniem kredytu. Co to w praktyce oznacza i za co płacimy? Ważna kwestią do poruszenia jest również pytanie czy w ogóle warto? Tę sprawę trzeba przeanalizować głębiej....

Innowacyjna Gospodarka EU - Banner