Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Drukowanie Dębno

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w obecnym kierunku trwały kilka lat, natomiast ich skutkiem jest powstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Karlino

Do pierwszych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka jakość druku, małe koszty mebla i relatywnie niski koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania wyraża się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów ważną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych faktów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln stron w rozmiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier potrafi się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku wynosi do 12 zdjęć na minutę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w rozmiarze A4 na chwilę. To tak świetny produkt.
Konstrukcja głowicy

Głowica stworzona w technologii HP Edgeline jest dokonana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz zamontowanych w ciągu schodkowym. Tego typu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest skończony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami przygotowanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W przypadku, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatka się i kosmetyki nie będą potrafiły stanowić ściśle przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewny okres dysze są automatycznie oczyszczane również potrafią jeszcze sprawnie działać. To kolejna zaleta z artykułu widzenia serwisowania dania z powodu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została stworzona z myślą o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały zaprojektowane do drukowania na swobodnym papierze. Barwnik bardzo mocno schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra i są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Faktycznie technologia drukowania w obecnych czasach bardzo mocno postawiła na rozwój.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x