Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Kurier poczta Siedlce

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
kurier poczta

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat wpływamy na placu usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę stosujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy dokument i wszystka przesyłka gabarytowa wchodziły do klienta przez przeszkód i zwykle na etap. Zobacz, co potrafimy sprawić dla Ciebie!

Kurier poczta Piaseczno

W polskim serwisie możesz nadać wewnętrzne oraz inne przesyłki kurierskie innych kształtów i gabarytów. Zrobisz to w postępowanie funkcjonalny oraz duży, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końcu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki oraz oryginalne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Piaseczno

Kim jesteśmy?

Z lat już (dokładnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale istniejemy czymś dobrze niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w przewozie drogowym. Jest ostatnie gwarancja zaufania oraz odporności na miejscu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza informację oraz umiejętności z działu logistyki, które jest własny system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników docierały do finału w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a jeszcze poufność danych, które są potrzebne do zrealizowania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Piaseczno

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na kartce KurierPaczka. pl są wytwarzane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej popularności, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz oryginalne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wyjeżdżania spośród domu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale również list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Piaseczno

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ucząc się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla polskich Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, które mu cierpią, na kartce internetowej, i gdy wolisz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w kilka sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycji dla instytucji oraz kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot nabycia w czasie jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd te mający z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim przejdzie on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Piaseczno

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Gdy nie wywiążemy się spośród obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy duży wachlarz sprawdzonych także rzetelnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I dopiero ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by podawać je naszym użytkownikom!
Posiadamy poczucie, za jakim stoi prawie ćwierć miliona klientów oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne oraz inne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy miękkie i bliskie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie zwrócona na etap.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw naszych Użytkowników.

Kurier poczta Piaseczno

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x