Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Polski Lombard online

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Polski Lombard online

Każdej osobie, jaka żyje i oddycha ziemskim powietrzem zdarzy się taki moment, kiedy będzie musiał pożyczyć jakieś pieniądze. Nie ma tu podziałów na to, czy ktoś jest bogaty, czy biedny – pożycza każdy, a dochody nic nie znaczą, bo jeśli zarabiamy więcej, to i więcej pożyczamy. Swoje pierwsze pożyczki często zaczynamy już jako małe dzieci, kiedy kolega poprosi nas o złotówkę, którą odda przy najbliższej okazji.

Polski Lombard online

Bo zawsze przychodzi taki moment, kiedy brakuje nam na realizację planów, które nie mogą czekać.

Nie lubimy czekać, a dostanie w szybkim czasie dodatkowej gotówki często ratuje nam nasze samopoczucie i wznosi je nad dachy budynków w okolicy. Odliczanie dni do wypłaty nikomu nie wychodzi na dobre i lepiej jest coś załatwić od razu, a potem oddać. Żeby mieć spokój. Żeby mieć w rękach to, o czym pomyśleliśmy. Remont mieszkania? Nowe auto? Wycieczka do Kalifornii? To wszystko można załatwić w kilka minut.

I dobrze że jest, bo nigdy nie wiadomo, co stanie nam na drodze. Zawsze może zaatakować kogoś z naszej rodziny choroba, problemy zawodowe i inne sytuacje, które nawiedzają ludzkie dusze. Wtedy jedynym wyjściem jest ucieczka w pożyczkę, która może uratować komuś życie, czy pozwolić wyjść na prostą drogę, która bez dodatkowych funduszy by się kompletnie skruszyła.

Dzisiaj pożyczkę możemy wziąć w wielu miejscach. Cała masa reklam w radio i telewizji mówi nam, że jak mamy problem i potrzeby, to można śmiało przyjść pod dany adres i złożyć wniosek. Nawet nasz bank, gdzie mamy konto, sprytnie patrzy na nasz stan konta i w odpowiednim czasie podsyła nam odpowiedniego esemesa, który wyjaśnia nam, że mamy naprawdę mało złotówek na koncie i dobrze by było skorzystać z ich specjalnego kredytu, który dla nas przygotowali. Na każdym kroku ktoś oferuje nam dodatkowe pieniądze i wielu z nas jest w stanie przyjąć dodatkową gotówkę nawet wtedy, kiedy zupełnie jej nie potrzebuje.

Ale nie tylko w bankach i instytucjach pożyczkowych można szukać pieniędzy. Na mapie Polski od kilku miesięcy jest dostępny Polski Lombard, który wkroczył na rynek w butach z XXI wieku i chce być konkurencją dla każdego lombardu, jak i spółki udzielającej pożyczki. I trzeba powiedzieć, że całkiem nieźle to wszystko wychodzi.

Lombardy często kojarzą się z małymi pożyczkami, gdzie pod zastaw dajemy telefon, czy stare radio. Dodatkowa gotówka za sprzęt, którego się nie używa, a który można łatwo i szybko sprzedać. Często właśnie tak jest, ale nie do końca… Bo Polski Lombard oferuje pożyczki długoterminowe na dowolny cel. Jeśli tylko mamy odpowiedni zastaw, to nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby skorzystać z oferty pożyczki, którą na pewno dostaniemy. Nie musimy iść do banku, uśmiechać się do pani za okienkiem, wypełniać setki wniosków i spowiadać się z tego ile zarabiamy. Nasze życie osobiste zostaje u nas, a my dostajemy pieniądze w kilka minut. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nasza pożyczka nie ma żadnego ryzyka. Dla nas jak i dla pożyczkodawcy. W przypadku niewywiązania się z umowy spłaty pożyczki nasz zastaw zostanie spieniężony. Dzięki temu nigdy nie poniesiemy żadnych konsekwencji. Braknie nam pieniędzy? Pomysł się nie sprawdził i nie zarabiamy na naszej inwestycji? Nie chcemy tego spłacać, a stare auto nie jest nam już potrzebne? Nie ma problemu. To sytuacja i decyzja, która możliwa jest tylko i wyłącznie w takim miejscu jak lombard. Zaciągnięta pożyczka w banku nigdy się od nas nie odczepi i będzie chodzić za nami do końca naszego życia, jeśli jej nie spłacimy.

Udzielanie tego typu pożyczek jest możliwe ze względu na innowacyjna ofertę, którą wprowadził Polski Lombard. Jako jedyna tego typu spółka w Polsce prowadzi on pożyczki społecznościowe, które udzielane są przy wsparciu inwestorów i współpracowników. Co w tym dobrego? Ano to, że każda ze stron ma tutaj korzyści. Klient może otrzymać wymarzoną pożyczkę pod zastaw, a właściciel lombardu, dzięki inwestorom, jest w stanie ją udzielić. To wszystko całkowicie bezpiecznie i bez żadnego ryzyka utraty zainwestowanych pieniędzy, ponieważ w przypadku braku jej spłaty zastaw zostaje spieniężony.

Artykuł powstał dzięki portalowi Lombard online

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x