Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa bocian pożyczki opinie

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Na Bocianim Szlaku

EVEREST FINANSE S A. Jest to działalność, która zajmuje się udzielaniem pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Oprócz tego, że oferują swoim Klientom szeroką gamę produktów to również w sposób szybki dostarczane są pieniądze w gotówce lub w formie karty przedpłaconej. Pożyczka jest wydawana na dowolny cel dzięki której każdy może zrealizować swoje marzenia, a do tego jest przesympatyczna i kompetentna obsługa, która na nas czeka by odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i pomóc nam gdy napotkamy na swojej drodze jakieś trudności. Dla firmy najważniejszy jest klient, jego dobro i zadowolenie z usług bocian pożyczki. Wyróżniają się tym, że oprócz tego że udzielają pożyczek robią to z możliwością terenowej obsługi.

Pożyczka długoterminowa bocian pożyczki opinie

Są członkiem Konferencji Przedsiębiorstw finansowych w Polsce, czyli Związków Pracodawców dla których najważniejszy jest profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami.

 

Firma bocian pożyczki istnieje na runku już od kilkunastu lat a dokładnie od 2000 roku. Obecnie działalność jest prowadzona na terenie całego kraju. Bocian pożyczki obsługuje coraz to więcej miejscowości, dzięki czemu poszerzają swoją bazę o coraz to więcej klientów ciesząc się zarazem wzajemnym szacunkiem i zaufaniem.

 

Lata pracy dały możliwość ogromnego rozwoju, dzięki czemu stali się profesjonalną i nowoczesną firmą. Zatrudniają ogromną liczbę Doradców bez których nie mogli by cieszyć się tym co mają. Jest ich już ponad 1300 osób, którzy poprzez odpowiednie szkolenia i kwalifikacje są zorientowani w swojej branży i w pracy której wykonują a ich celem jest wykonanie określonych zadań. Cieszą się tym, że Doradcy Klientów są przede wszystkim nastawieni na zadowolenie Klienta oraz poprawne budowanie z nimi relacji.

 

Firma ta nie stoi w miejscu stale się rozwija oraz doskonali. Są liderem technologicznym. Oferują pożyczki w formie gotówki lub zasilonej kwotą pożyczki karty przedpłaconej. Skupiają się głównie na tym aby był szybki dostęp do informacji, które będą im pozwalać na podjęcie decyzji. Ważna jest również dla nich jakość świadczonych usług, aby zarówno Klient był zadowolony jak przyjdzie do oddziału czy przy rozmowie telefonicznej.

 

Bocian pożyczki oferuje pożyczki domowe. Postaram się teraz w sposób przejrzysty powiedzieć na czym to polega.

 

Pożyczka domowa

Jak wziąć taką pożyczkę?

Głównym celem takiej pożyczki jest aby pieniądze do klienta były dostarczone od 24 do 48 godzin. Aby wziąć pożyczkę domową należy oczywiście w pierwszej kolejności skontaktować się z bocian pożyczki. Podczas rozmowy telefonicznej możemy o wszystko zapytać konsultanta, żebyśmy nie zostali z jakimś pytaniem na które nie znamy odpowiedzi. Następnie to my oczekujemy na telefon od doradcy, w celu umówienia się na spotkanie a ostatnim krokiem jest oczywiście spotkanie z doradcą oraz przekazanie pieniędzy.

 

Celem pożyczki domowej jest to aby została ona udzielona w najdogodniejszym dla klienta miejscu czyli u niego w domu. Jak sama nazwa wskazuje przekazanie pożyczki odbywa się w domu klienta, można dostać pożyczkę już od 500 zł, spłata pożyczki jest dogodna dla klienta wynosi ona 25, 35, 44, 52 tygodnie, szybka decyzja oraz minimum formalności.

 

Bocian pożyczki oferuje swoje pożyczki również rolnikom. Wystarczy, że będą posiadać wymagane dokumenty takie jak: potwierdzenie z gminy o osiąganych dochodach, kopia Aktu Własności ziemi, 3 ostatnie odcinki z KRUSu, kserokopia dowodu osobistego albo prawa jazdy albo rachunku wystawionego na nazwisko Klienta i adres zamieszkania.

 

Karty bocian pożyczki

Bocian pożyczki wyróżnia się tym, że po podpisaniu Umowy Pożyczki otrzymujemy Kartę Bankową VISA mBank na którą przelana jest zaciągnięta przez nas gotówka. Oprócz tego, że za pomocą tej kart możemy wypłacać gotówkę w bankomatach to również możemy ją wykorzystać w sklepach gdy robimy drobne zakupy, a także gdy potrzebujemy szybkich opłat bo nie mamy czasu działa ona również zbliżeniowo. Bocian pożyczki gwarantuje i oferuje swoim Klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i biznesowe. Kartą tą możemy płacić za wszystkie zakupy oraz jest możliwość korzystania z rabatów co jest kolejnym plusem w bocian pożyczki. Jednak aby móc skorzystać z rabatu lub ze zniżki musimy pamiętać, żeby poinformować sprzedawcę, że będziemy płacili kartą mBank i że chcemy skorzystać ze zniżki.

 

Ważne jest to, żebyśmy o tym pamiętali ponieważ możemy dzięki temu sporo zaoszczędzić, ponieważ program rabatowy mBanku ma swoich partnerów w sklepach, restauracjach, sklepach internetowych i wiele innych tych punktów jest prawie 3000 więc po co przepłacać jak można zaoszczędzić.

 

Zarówno informacje dotyczące rabatów jak i sprawdzenie naszego salda ile mamy na koncie oraz sprawdzenie historii transakcji wszystko to możemy odczytać wchodząc na stronę internetową m Banku.

 

Kolejnym atutem bocian pożyczki jest to, że klienci mają dostęp do „Pakiet Medyczna Pomoc”, który jest oferowany przez Generali Życie TU SA. Jest to dodatkowa i dobrowolna usługa dla klienta. W ramach tego pakietu wchodzi: ubezpieczenie klienta od następstw nieszczęśliwych wypadków, pakiet tzw. assistance.

 

Bocian pożyczki przypomina nam żebyśmy zawsze pożyczali rozsądnie. Podkreśla, że przed wzięciem pożyczki musimy pamiętać, że wszelkie konsekwencje my ponosimy i dlatego też, żebyśmy sprawdzili swoją sytuacje finansową. Jeżeli mamy problem z określeniem rat zawsze możemy zgłosić się do doradcy, który nam we wszystkim jednocześnie pomoże i podpowie jakie raty będą dla nas najlepsze i najwygodniejsze do spłaty. Powie nam jaka będzie rata pożyczki przy kwocie, którą chcemy pożyczyć.

 

Nie wykorzystują sytuacji, że np. Klient znalazł się w trudnej sytuacji życiowej bo jak już wcześniej wspomniałam zależy im na pozytywnym budowaniu relacji z Klientem chcą żeby Klient do nich wrócił a nie odszedł z niezadowoleniem. Przypominają i podkreślają, że przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki należy sprawdzić wiarygodność pożyczki, zapoznać się z formularzem, dokładnie przeczytać umowę a przede wszystkim niczego nie podpisywać jeżeli się czegoś nie rozumie.

 

Bocian pożyczki oferuje również pożyczki dla firm.

 

Pożyczki dla firm – jeżeli ktoś prowadzi własną firmę ale potrzebuje zastrzyku gotówki wystarczy aby zadzwonił na infolinie pod numer  i złożył wniosek. Bocian pożyczki oferuje firmą możliwość wyliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Musimy pamiętać, że na spotkanie z doradcą musimy przygotować wymagane dokumenty takie jak: kserokopie wpisu w CEIDG, 3 ostatnie odcinki z ZUSu, PIT rozliczeniowy za ubiegły rok, kserokopia dowodu osobistego albo prawa jazdy albo rachunku wystawionego na nasze nazwisko i adres zamieszkania.

 

 

Odpowiem jeszcze na kilka istotnych pytań odnoście bocian pożyczki, które są najczęściej zadawane pośród klientów.

 

Czy są jakieś ukryte koszty w umowie?

Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wszystko dokładnie jest opisane w umowie w sposób jasny i przejrzysty dla klienta tak żeby było wszystko zrozumiałe.

 

Jakie warunki należy spełniać aby otrzymać bocian pożyczkę?

Na pewno trzeba być osobą pełnoletnią pożyczka udzielana jest osobom do 75 roku życia, trzeba mieć stałe źródło dochodu, posiadać stałe zameldowanie poświadczone dowodem osobistym. Wyróżnia ich to, że udzielają pożyczek rolnikom.

 

Jakie są potrzebne dokumenty do bocian pożyczki?

Główne dokumenty to kserokopia dokumentu osobistego, oraz zaświadczenie o dochodach – jeżeli posiadamy stałe zatrudnienie czyli umowę o pracę.

 

Co możemy zrobić w przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki?

Przede wszystkim należy niezwłocznie skontaktować się z Doradcą bocian pożyczki. Doradca w porozumieniu z kierownikiem zaproponuje dla nas jak najlepsze rozwiązanie.

 

Na co można wydać pożyczkę?

Atutem bocian pożyczka jest to, że pożyczoną gotówkę możemy przeznaczyć na dowolny cel, możemy spełnić swoje najskrytsze marzenie czy to wymarzony samochód, wakacje czy cokolwiek innego.

 

Czy można spłacić pożyczkę wcześniej?

Oczywiście, że tak wystarczy skontaktować się z Doradcą.

 

Co trzeba zrobić żeby dostać pożyczkę?

Wystarczy zadzwonić na infolinie pod numer  lub zamówić kontakt wpisując kwotę pożyczki bądź ratę tygodniową.

 

Podsumowując dlaczego warto wybrać bocian pożyczki?

Ponieważ są firmą, która istnieje na rynku już ponad 15 lat i udziela pożyczek w sposób jasny i przejrzysty bez ukrytych zasad. W firmie bocian pożyczki pracują sami kompetentni pracownicy odpowiedni wykwalifikowani, gdzie na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta. Podchodzą do klienta w sposób profesjonalny, odpowiadając na wszystkie pytania. Kolejną ich zaletą jest to, że udzielają pożyczek w najdogodniejszym dla klienta miejscu czyli w ich domach. Świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Artykuł powstał dzięki portalowi chwilówka Polska

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x