Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa incredit

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczka długoterminowa incredit

Pożyczka długoterminowa incredit oferta i współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

Pożyczka długoterminowa incredit

INCREDIT – jest to szybka pożyczka, która nie wymaga żadnych zaświadczeń ani dokumentów. Jest ona dostępna dla wszystkich którzy mieszczą się w przedziale wiekowym od 21 lat do 70 lat. Musi być to również mieszkaniec Polski. Incredit oferuje kwoty od 100 zł do 10000 zł. Klient ma możliwość złożenia wniosku o pożyczkę na okres od 61 dni do 24 miesięcy.

Jak otrzymać pożyczkę w Incredit?

Klient musi się zarejestrować na stronie www. ncredit. pl. Następnie za pomocą suwaka klient wybiera kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Oczywiście musi spełniać wymogi by móc wziąć taka pożyczkę. Wymogi odnoszą się do przedziału wiekowego, zamieszkania o których wyżej wspomniałam oraz klient nie może posiadać zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm.

Kolejną czynnością jaką musi klient wykonać jest to, że po rejestracji musi przelać ze swojego rachunku bankowego kwotę w wysokości 0,01 zł na rachunek incredit. Przelew ten pozwoli na całkowicie bezpieczne zarejestrowanie numeru rachunku klienta, na który zostanie przelana pożyczka.

Trzeci i ostatni już krok to w przypadku pozytywnej i pomyślnej rejestracji incredit zweryfikuje wniosek. Jeżeli decyzja pożyczkowa będzie pozytywna pieniądze od razu zostaną przelane na konto klienta. Wszystko zależy od banku w jakim posiada klient rachunek bankowy to od niego zależy szybkość otrzymania pieniędzy.

Jak spłacić?

Pożyczka przez internet udzielana jest na okres 24 miesięcy i należy ją spłacić przed upłynięciem terminu spłaty.

Jeżeli klient ma problem ze spłatą a w dodatku minął termin płatności powinien skontaktować się z Działem Windykacji pod numerem telefonu 22 250 22 51 lub napisać wiadomość na adres email: platnosc@incredit. pl

Premie Incredit.

Incredit stworzył program PREMIE dla klientów, dzięki któremu klient może naprawdę zarobić prawdziwe pieniądze.

Na czym on polega?

Jeżeli rejestracja zostanie zakończona należy wysłać zaproszenie do swojego znajomego ze swojego profilu, dzięki temu zaproszeniu znajomy również będzie miał możliwość skorzystania z pożyczki.

Jeżeli znajomy zarejestruje się na stronie incredit i przeleje na rachunek incredit 1 grosz i otrzyma pożyczkę, wtedy my dzięki temu zarabiamy 50 zł.

Natomiast w przypadku zaproszenia 10 znajomych o również Ci wszyscy otrzymają pożyczkę to klient zarobi wtedy aż 500 zł.

Co powinien zrobić znajomy?

Po pierwsze musi się zarejestrować na stronie internetowej incredit i złożyć wniosek o pożyczkę. W celu zakończenia rejestracji musi przelać 1 grosz ze swojego rachunku bankowego na rachunek incredit. Abyśmy to my mogli otrzymać premię w postaci gotówki znajomy musi się zarejestrować i otrzymać pożyczkę w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przez nas zaproszenia, wpisując ten sam adres email lub numer telefonu komórkowego.

Jeżeli nasz znajomy otrzyma dwa zaproszenia od różnych osób, premię w wysokości 50 zł otrzyma ta osoba, która jako pierwsza wysłała zaproszenie.

W jaki sposób można sprawdzić ile się pieniędzy zarobiło?

Wszystkie informacje można znaleźć na koncie użytkownika. Pamiętać należy, że aby otrzymać premię również sam klient musi dokonać przelewu na kwotę w wysokości 1 grosza.

Główne zasady odpowiedzialnego zaciągania pożyczek.

Incredt udziela pożyczek w sposób odpowiedzialny, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej oraz z Umową Pożyczki i zobowiązuje się przestrzegać tych zasad przez cały okres trwania umowy pożyczki.

Przeznaczenie pożyczki.

Incredit udziela pożyczek długoterminowych w kwocie do 10000 zł a termin spłaty pożyczki trwa aż do dwóch lat. Jest to zapewne ogromne udogodnienie dla klienta. Pożyczka taka nie może być udzielona jako dodatkowe źródło dochodu. Musi być ona przeznaczona na np. zakup czegoś niezaplanowanego lub musi być rozwiązaniem dotychczasowych problemów finansowych. Incredit sugeruje, że warto zaciągnąć taką kwotę pożyczki która jest potrzebna a nie więcej niż potrzeba i żeby kwota pożyczki była realna do spłaty dla klienta.

Koszt pożyczki.

Incredit nie ukrywa żadnych kosztów przed klientem. Wszystkie koszta są zawarte w umowie pożyczki i w harmonogramie spłaty. Nie ma żadnych dodatkowych opłat tylko i wyłącznie są te, które zostały określone w umowie oraz w harmonogramie spłaty.

Prawo do odstąpienia i wcześniejsza spłata pożyczki.

Jeżeli klientowi uda się wcześniej spłacić pożyczkę może wiele na tym zyskać, ponieważ wcześniejsza spłata powoduje zmniejszenie wydatków związanych z korzystania z pożyczki. Pożyczkobiorca ma zawsze możliwość odstąpienia od umowy ma na to 14 od dnia zawarcia umowy lub od dnia, w którym otrzymał postanowienia umowy kredytowej. Klient ma możliwość skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy kredytowej na podstawie pisemnego powiadomienia Incredit. Pożyczkobiorca ma prawo do pełnej spłaty pożyczki przed terminem po opłaceniu odsetek za faktyczny czas korzystania z pożyczki i prowizji za jej udzielenie.

Naruszenie terminu spłaty pożyczki i związane z tym konsekwencje.

Jeżeli klient będzie zalegał ze spłatą pożyczki to Incredit będzie się kontaktował z pożyczkobiorcą w celu poinformowania go o zaistniałych zaległościach dotyczących spłaty pożyczki. Incredit w takiej sytuacji również informuje o konsekwencjach jakie mogą go spotkać. Pożyczkodawca w takiej sytuacji może przekazać osobom trzecim prawo do egzekucji opłaty, której wszelkie koszty pokrywa pożyczkodawca.

Dlatego też Incredit podkreśla, że warto zaciągać pożyczkę w sposób odpowiedzialny, aby możliwości spłaty pożyczki były zawsze realne.

Inne ważne informacje dotyczące Incredit.

W celu przypomnienia!!!

Aby móc się starać o pożyczkę w Incredit należy spełniać następujące wymagania: klient musi być w wieku od 21 do 70 lat, musi być osobą, która na stałe zamieszkuje w Polsce oraz pracuje w Polsce, nie może posiadać żadnych opóźnień w spłacie pożyczek, klient musi posiadać stałe źródło dochodu, musi również posiadać również rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu.

Spłacić pożyczkę można przelewając pieniądze na rachunki bankowe takich banków jak: Bank Millenium S A., BZ WBK S A., Alior Bank S A., Pekao Bank S A., mBank S A.

Aby klient mógł otrzymać pierwszą pożyczkę musi wejść na stronę www. incredit. pl i za pomocą suwaka wybrać kwotę pożyczki oraz czas spłaty. Po czym musi wybrać przycisk „Weź pożyczkę” i dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny. Kolejny krok to zrobienie przelewu na kwotę 0,01 zł na konto incredit (wszystkie szczegóły płatności klient otrzymuje drogą elektroniczną w wiadomości email). Trzeci krok to oczekiwanie. Należy oczekiwać na potwierdzenie zakończenia rejestracji a następnie na decyzję. Czwarty krok to oczekiwanie na gotówkę na swoim koncie.

Aby klient mógł otrzymać kolejną pożyczkę musi zalogować się na swoje konto użytkownika i wybrać „Wniosek o udzielenie pożyczki” lub zadzwonić pod numer .

Incredit nie potrzebuje do udzielenia pożyczki żadnych zbędnych formalności, ponieważ pożyczka jest udzielana całkowicie online jedyne czego wymagają to dowodu osobistego, adres email, komputer, podłączenie do Internetu oraz rachunek bankowy.

W rubryce „Tytuł Przelewu” przy przelewie 0,01 zł lub 1 zł na rejestrację należy wpisać: Potwierdzam Warunki Umowy nr XXXXX.

Klient nie ma takiej możliwości, aby w jednakowym czasie posiadał więcej niż jedną pożyczkę. w Incredit. Możliwe jest posiadanie przez klienta tylko jednej aktywnej pożyczki w Incredit.

Incredit udziela pożyczek w kwocie od 100 zł do 10000 zł. Kwota darmowej pierwszej pożyczki może wynosić 2000 zł. Taka pożyczka udzielana jest na okres 61 dni.

Klient ma możliwość spłaty pożyczki wcześniej przed upływem terminu spłaty.

Mimo, że klient ma niespłacony kredyt w banku lub innej instytucji finansowej może aplikować o pożyczkę o ile nie spóźnił się ze spłatą i nie został wpisany do żadnego rejestru dłużników.

Istnieje taka sytuacja, że klient może otrzymać odmowę udzielenia pożyczki. Może być to spowodowane, że klient widnieje w rejestrze dłużników, w trakcie rejestracji klient podał nieprawidłowe dane lub klient starający się o pożyczkę jest w wieku poniżej 21 lat lub powyżej 70 lat.
Każdy klient podlega indywidualnej ocenie. Incredit może zaoferować klientowi mniejszą kwotę pożyczki bez podawania przyczyny. Może również odmówić udzielenia pożyczki nie podając powodów podjęcia takiej decyzji.

Godziny pracy Incredit to: od poniedziałku do piątku 7:00–21:00, soboty 8:00–20:00 oraz niedziele 9:00–18:00.

Jeżeli klient nie jest w stanie w terminie spłacić pożyczki powinien się niezwłocznie skontaktować pod numer telefonu .

Kontakty:

obsługa klienta:

fax

email: i

W przypadku jakichkolwiek kłopotów ze spłatą pożyczki należy się skontaktować pod numer telefonu lub napisać wiadomość na email:

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszają do kontaktu

Adres: Al. Jana Pawła II 27, 00867 Warszawa.

Współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

Współpraca dla agentów.

Każdy kto szuka pracy jako agent może zacząć współpracę z kredytum.pl oferują atrakcyjne warunki współpracy. Kredytum.pl nie wymaga od potencjalnego agenta odpowiedniego wykształcenia ani kwalifikacji. To agent sam ustala ile będzie pracował i ile zarabiał. Jest już prawie 13 tysięcy agentów ale cały czas kredytum.pl są chętni i otwarci do współpracy. Agenci przechodzą odpowiednie szkolenia, które są bezpłatne. Otrzymują również niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy. Jeżeli agent napotka na swojej drodze jakiekolwiek trudności zawsze może liczyć na pomoc ze strony doświadczonych doradców. Nikt nie wywiera presji sprzedażowej.

Współpraca dla pośredników finansowych.

Kredytum.pl jest otwarty na współpracę z branżami energetycznymi, reklamowymi, telekomunikacyjnymi, motoryzacyjnymi i nie tylko. Zainteresowani są współpracą z branżami, które świadczą swoje usługi na jak najwyższym poziomie. Kredytum.pl jest liderem na rynku. Oferuje pożyczki od 100 do ponad miliona złotych. Posiada dział call center, w którym pracują wykwalifikowani pracownicy kontaktujący się codzienni z klientami w celu przedstawienia usług. Mobilni agenci bezpośrednio docierają do klientów a informatycy ciągle pracują nad powstawaniem nowych stron internetowych. Także kredytum.pl serdecznie zaprasza do współpracy. Można się kontaktować telefonicznie 814 400 001, emailowo: agent(małpa)kredytum. pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Bezpośredni adres do Kredytum.pl to: Kredytum.pl Spółka Akcyjna, ul. Koszalińska 31/4, 78100 Kołobrzeg.

Artykuł powstał dzięki portalowi kredyty bez bik

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x