Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa mikrokasa

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczka długoterminowa mikrokasa

Pożyczka długoterminowa mikrokasa oferta i współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

Pożyczka długoterminowa mikrokasa

Mikrokasa.
Mikrokasa S A. Zajmuje się udzielaniem pożyczek od 1000 zł do 10000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi od 12 do 30 miesięcy. Aby klient mógł otrzymać taka pożyczkę musi posiadać pozytywną ocenę zdolności kredytowej, która jest sprawdzana przez dział oceny ryzyka. Należą do rzetelnych i uczciwych firm. Umowa jest czytelna i przejrzysta wszystko jest dokładnie w niej wskazane i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Klient w każdej chwili ma możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, co pozwala na zaoszczędzeniu na kosztach związanych z zawartą umową. Mikrokasie zależy na poprawnych relacjach z klientem dlatego też ich celem jest to, aby klient wszystko dokładnie zrozumiał oraz świadomie korzystał z ich oferty.
Mikrokasa należy do rzetelnych firm. Swoje działania opierają na rzetelności i uczciwości. Funkcjonują zgodnie z prawem i zasadami dobrych praktyk. Zarówno pracowników jak i partnerów biznesowych darzą ogromnym szacunkiem.

Mikrokasa ma inne podejście. Co za tym idzie? Zależy im aby kontakt z klientem był na stopie partnerskiej dlatego też, pracują w taki sposób aby klient był zawsze zadowolony. Każdy klient oraz każde złożone wnioski są rozpatrywane indywidualnie. Zależy im również by klient był obsługiwany na jak najwyższym poziomie.

W Mikrokasie warto spłacić pożyczkę wcześniej, ponieważ jest ona korzystna w każdym okresie jej trwania. Wcześniejsza spłata pożyczki pozwala na zaoszczędzeniu na kosztach. Każdy pracownik Mikrokasy służy pomocą, udzieli wszelkich informacji o kwocie do spłaty na dany dzień.
Mikrokasa ma na swoim koncie wiele nagród. Między innymi należą do laureatów wielu programów takich jak Firma Wiarygodna Finansowo, Firma przyjazna klientowi oraz uczestnikami Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Mimo wszystko na pierwszym miejscu oraz najcenniejszą dla nich nagrodą jest po prostu zadowolenie klienta.
W Mikrokasie działa sprawna obsługa. Obsługa działa w sposób prawidłowy, szybki i zrozumiały. Niczego nie ukrywają przed klientem. Wszystkie informacje są przekazywane w sposób przejrzysty dla klienta. Z każdym problemem można się do nich zwrócić, ponieważ nie ma dla nich problemów nie do rozwiązania.

W Mikrokasie znajduje się wyjątkowy dział ugód. Mikrokasa stworzyła ten dział ugód z myślą o klientach, ponieważ doskonale zdają sob ie sprawę, że życie przynosi różne nieoczekiwane i w dodatku nie przyjemne niespodzianki. Dlatego też klient ma możliwość zawarcia ugody, która jest zupełnie bezpłatna i dostosowana do obecnych możliwości finansowych klienta.

Historia Mikrokasy.
Mikrokasa swoją działalność rozpoczęła w 2006 roku. Działali na rynku pożyczek gotówkowych jako spółka cywilna FART. W 2009 roku spółka ta przekształciła się w spółkę MIKROKASA sp. z o. o. A dzięki swojemu dynamicznemu rozwojowi zaczęli pozyskiwać coraz to większą liczbę klientów. W 2011 roku zaczęli poszerzać swoje horyzonty. Oferowali coraz to bogatsze i atrakcyjniejsze oferty na terenie całego kraju. Również w 2011 roku nawiązali współpracę z KPF, dzieki czemu MIKROKASA S A. Stała się sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk dla firm zrzeszonych w KPF. W 2013 roku otrzymali godło Firmy Przyjaznej Finansowo byli oceniani przez klientów jako firma godna zaufania i również w 2013 roku nastąpiła emisja obligacji i debiutowali na rynku Catalyst.

Promocje.
Terminowe spłacanie pożyczki naprawdę się opłaca!!!
Mikrokasa przygotowała specjalnie dla klientów program „Rzetelny Klient”. Każdy klient może uzyskać miano r”zetelnego klienta” i to w bardzo prosty sposób.

Wystarczy, że pożyczka zostanie spłacona terminowo, posiada pozytywną historię w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), w trakcie trwania pożyczki klient może otrzymać wezwania do zapłaty ale ich ilość nie może przekraczać trzech wezwań.

Status „Rzetelnego Klienta” mogą otrzymać także klienci, którzy dokonują wcześniejszej spłaty, jednak minimum spłaconych terminowo rat nie może wynosić mniej niż 12. Program ten został stworzony po to by klient czuł i wiedział, że ma możliwość na zdobycie premii oraz że jest doceniany ze względu na swoją solidność i lojalność.

Klient, który spełnia warunki „Rzetelnego Klienta” ma możliwość starania się o pożyczkę do kwoty 15 000 zł z obniżonymi kosztami do 15%.
Etyka – Zasady Dobrych Praktyk.

Mikrokas S A. Jak już wcześniej wspomniałam od 2011 roku jest członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych Związek Pracodawców – organizacji, która powstała w 1999 roku i skupia kilkadziesiąt firm finansowych są to między innymi banki, doradcy finansowi, instytucje pożyczkowe oraz zarządzające informacją gospodarczą. Swoje działania opierają na Zasadach Dobrych Praktyk, które przyjęli. Stanowią one zbiór zasad postępowania, opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa, działające na rynku finansowym, w szczególności związane z rynkiem finansów konsumenckich, będące członkami Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców. Mikrokasa każdego roku przechodzi audyt etyczny, który jest obowiązkowy i dzięki niemu istnieje możliwość otrzymania Certyfikatu Audytu Etycznego.

W jaki sposób Mikrokasa stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk?

Pożyczają odpowiedzialnie.
Przed udzieleniem jakiejkolwiek pożyczki Mikrokasa dokonuje weryfikacji klientów to znaczy sprawdzają czy posiadają zdolność, czy będą w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązania. Klienci są zawsze w sposób dokładny rzetelny informowani o warunkach pożyczki i w razie jakichkolwiek wątpliwości klient zawsze może się zwrócić do nich o pomoc. Umowa jest stworzona w sposób czytelny, przejrzysty i prosty tak aby klient nie miał problemu ani z jej wypełnieniem ani ze zrozumieniem. Należą do firm odpowiedzialnych, ponieważ jeżeli widzą, że klient nie będzie w stanie mógł spłacać zaciągniętych zobowiązań pożyczka taka nie zostanie mu udzielona tylko i wyłącznie ze względu na jego dobro.

Przestrzegają zasad reklamowania produktów finansowych.
W każdej reklamie, produkty finansowe są przekazywane tylko i wyłącznie o prawdziwych treściach. Nie ma ukrytych haczyków czy coś jest przedstawione nie prawdziwie. Nie ma tego w Mikrokasie. Klienci nie są wprowadzani w błąd i zawsze są im pokazane prawdziwe koszty pożyczki. Mikrokasa stosuje również Dobre Praktyki w zakresie standardów reklamowania kredytu konsumenckiego rekomendowane przez KPF.
Zawsze dążą do polubownego zakończenia trudnych spraw.
Zdają sobie sprawę, że mogą się pojawić problemy ze spłatą rat pożyczki, w takim przypadku klient nie jest od razu u nich przekreślony, nie nakładają również na klienta żadnych kar. Wręcz przeciwnie dążą do tego aby rozwiązać ten problem w sposób polubowny oferując jak najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Zawsze działają etycznie i zgodnie z prawem
Wnikliwie rozpatrują reklamacje klientów.
Klient jest poinformowany o możliwości złożenia reklamacji, o terminie jej rozpatrzenia oraz o przebiegu postępowania reklamacyjnego.

Chronią dane klientów.
Mikrokasa chroni wszystkie dane osobowe klientów. Chronione są również wszelkie informacje na temat współpracy. Trwa to przez cały okres trwania umowy i po jej zakończeniu.

Pożyczka elastyczna.
Jest to pożyczka dostosowana do potrzeb klienta.
Mikrokasa posiada ofertę elastyczną, dzięki której klient ma możliwość dopasowania warunków pożyczki do swoich oczekiwań oraz możliwości. Mikrokasa jest w stanie pożyczyć minimalną kwotę w wysokości 1000 zł zaś najwyższą kwotą jaką są w stanie udostępnić to aż 10000 zł. Klient może sam dopasować do swoich możliwości okres spłaty i to w taki sposób, żeby był jak najbardziej dogodny i najwygodniejszy. Mikrokasa oferuje szeroki wachlarz spłat pożyczki, ponieważ można dokonać spłaty pożyczki od razu lub rozłożyć sobie na raty. Mikrokasa oferuje przedział spłat rat na miesiące to znaczy od 12 do 30 miesięcy.

Klient w każdej chwili może spłacić swoją pożyczkę, bez względu na pierwotny termin spłaty. Dzięki temu klient ma możliwość obniżenia kosztów pożyczki, ponieważ zapłaci wtedy tylko za wykorzystane środki.
W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę pożyczki, która nas interesuje. Dzięki temu Mikrokasa jest w stanie policzyć całkowity koszt pożyczki oraz miesięczną ratę.

Po drugie klient musi wybrać ilość rat. To znaczy musi zdecydować przez jaki okres miesięcy chce spłacać pożyczkę, oczywiście powinien wybrać takie raty aby były jak najbardziej wygodne dla niego do spłaty.
Po trzecie klient ma możliwość wcześniejszej spłaty. Mikrokasa daje możliwość klientowi spłaty pożyczki w dowolnym momencie, nawet kilkanaście miesięcy przed końcem trwania umowy. W dodatku klient wiele zyska na tym, ponieważ obniża to koszt całościowy pożyczki.

Jak to działa?
Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku przez klienta online. W celu wypełnienia takiego wniosku, który znajduje się na stronie internetowej potrzebne będą takie informacje jak: numer konta bankowego, numer telefonu, numer dowodu osobistego, numer PESEL oraz kilka informacji dotyczących sytuacji finansowej o kliencie. Klient będzie musiał również złożyć ksero dowodu osobistego oraz wyciąg z konta bankowego.
W trakcie drugiego kroku jest podejmowana decyzja pożyczkowa i to już w 30 minut. Gdy tylko decyzja pożyczkowa będzie rozpatrzona pozytywnie pracownik Mikrokasy skontaktuje się z klientem w celu przekazania informacji o decyzji pożyczkowej.

Trzeci krok to wysłanie dokumentów i wypłata gotówki, Dokumenty dotyczące zawarcia umowy pożyczkowej zostaną wysłane za pomocą poczty kurierskiej pod wskazany adres. Po podpisaniu dokumentów, klient otrzyma za pomocą emala lub wiadomości sms unikalny kod, który od razu umożliwia wypłatę środków na poczcie.

Kontakt:
Mikrokasa S A.
Budynek Alfa Plaza Bussines Center
Ul. Stefana Batorego 28–32
81366 Gdynia
Infolinia

email:
Dział zawierania ugód.

Kariera i współpraca.
Mikrokasa to przede wszystkim rozwój, a stały wzrost liczby klientów zapewnia nowe miejsca pracy jak również daje możliwość nawiązywania współpracy. W branży opartej na kontakcie z klientem najważniejsza jest kadra, dlatego też jednym z kryterium jest dyplom ale również ogromne zaangażowanie, predyspozycje, osobowość i chęć do ciągłego doskonalenia.

Kontakt:
Koordynacja Ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży
email:
można się również kontaktować za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej.
Współpraca Kredytum. pl

Współpraca dla agentów.
Kredytum.pl kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które poszukują pracy. Pracę jako agent mogą podjąć zarówno osoby bezrobotne poszukujące pracy na cały etat jak i osoby, które poszukują dodatkowego źródła dochodu. Kredytum.pl nie wymaga żadnej wiedzy ani kwalifikacji, ponieważ sami organizuje odpowiednie szkolenia. Agent sam ustala sobie czas pracy i zyski jakie chce otrzymywać z tytułu wykonywanej pracy. Współpraca z Kredytum.pl to przede wszystkim rozwój oraz wysokie zarobki, które otrzymuje się z prowizji. Agentów jest już prawie 13 tysięcy ale cały czas poszukiwani są nowi agenci.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Wystarczy mieć chęć i zaangażowanie do nauki. Kredytum.pl daje możliwość rozwoju i realizacji. Agent nie tylko otrzymuje bezpłatne szkolenia ale również plakaty i ulotki. Agent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Zawsze może liczyć na pomoc doświadczonych konsultantów z działu bankowego. Każdy otrzymuje wolną rękę do zarabiania, nie ma tutaj żadnych presji sprzedażowych. Agent sam decyduje ile pracuje i ile zarabia.

Współpraca dla partnerów biznesowych.
Kredytum.pl jaki lider na rynku oferuje jak najlepsze warunki współpracy. Proponują pożyczkę od 100 zł do ponad miliona złotych. Każdy klient znajdzie u nich rozwiązanie pożyczkowe nawet taki który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej

Otwarci są na współpracę z różnymi branżami między innymi interesuje ich branża motoryzacyjna, reklamowa, energetyczna, telekomunikacyjna i oczywiście inne. Zainteresowani są firmami, które świadczą usługi jak na najwyższym poziomie. Kredytum.pl posiada rozbudowany dział call center, pracują w nim sami przeszkoleni pracownicy z długim stażem pracy, którzy codziennie kontaktują się z potencjalnymi klientami oferując im usługi. Kredytum.pl jest zaopatrzone również w mobilnych doradców, dla których nic nie stoi na przeszkodzie by zawsze dotrzeć w dogodne dla klienta miejsce w celu przedstawienia swoich ofert. Doświadczeni informatycy cały czas pracują nad nowymi stronami internetowymi.

Kredytum.pl zaprasza do współpracy. Można się z nimi skontaktować poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej.

Artykuł powstał dzięki portalowi Mikro kasa

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x