Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa Pożyczka plus

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczka długoterminowa Pożyczka plus

Pożyczka długoterminowa Pożyczka plus oferta i współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

Pożyczka długoterminowa Pożyczka plus

Pożyczka plus oferuje pierwszą pożyczkę do 1000 zł i tylko za 10 zł. Natomiast stali klienci mogą wziąć pożyczkę nawet do 5000 zł i to na 65 dni.

Aby móc wziąć pożyczkę plus wystarczą trzy proste kroki. Po pierwsze najpierw należy wybrać kwotę, następnie zarejestrować się a trzecim krokiem są to już pieniądze na naszym koncie.

Pożyczka Plus jest szybka i wygodna to znaczy, że jest to pożyczka przez internet decyzja jest podejmowana ekspresowo, nie ma zbędnej formalności oraz zbędnych zaświadczeń. Pożyczka ta jest również dopasowana. Jak już wcześniej wspomniałam stały klient może otrzymać pożyczkę nawet w kwocie do 5000 zł na 65 dni. Pożyczka ta jest również pod stałą kontrolą. Oprócz tego, że należy do pożyczek przejrzystych daje również możliwość przedłużenia spłaty. Jest to duże udogodnienie dla klienta.

Cechy pożyczki plus:

Jasne i proste zasady – nie ma tutaj żadnych ukrytych kruczków, wszystko jest w sposób jasny i przejrzysty przedstawiona, wszystkie koszta są również przedstawione, a terminowa spłata daje pewność, że koszty się nie zmienią.

Odpowiedzialność i uczciwość – pożyczki te są dostępne wyłącznie przez internet. Zarejestrować się można za pomocą komputera, telefonu lub tabletu również w ten sposób uzyskiwane są pieniądze.

Dostępność całkowicie online – pożyczka plus nie potrzebuje zbędnych formalność jedyne czego oczekują to rozwagi od klienta, ponieważ jako pożyczkodawca kontroluje zdolność kredytową klienta.

Bezpieczeństwo danych – wszystkie dane, które są przekazane są pilnie chronione, żadne osoby trzecie nie mają do nich dostępu.

Korzyści pożyczki plus.

Jest pożyczką online, także aby ją otrzymać nie trzeba się nawet ruszać z domu i pierwsza taka pożyczka jest zawsze za 10 zł. Jak już wyżej wspomniałam pożyczka ta charakteryzuje się wygodą, prostotą i brakiem zbędnej dokumentacji. Aby ją otrzymać wystarczy na stronie internetowej za pomocą suwaka wybrać potrzebną nam kwotę oraz termin spłaty tej pożyczki, następnie składamy wniosek i sprawdzamy konto. Szybkie, proste i przyjemne.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze trafiają na konto już po kilkunastu minutach. Ogromnym plusem tej pożyczki jest to, że przy pożyczce w kwocie 1000 zł na okres 30 dni taka pożyczka będzie kosztowała klienta jedynie 10 zł. Jak to możliwe? To proste. Pożyczka plus daje klientowi 1000 zł a po 30 dniach spłaca się taką samą kwotę co się pożyczyło plus 10 zł. Jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Każdą pierwszą pożyczkę można przedłużyć o okres na który została udzielona.

 

Kody rabatowe na kolejne pożyczki internetowe.

Pożyczki plus dla wszystkich swoich uczciwych klientów przygotowali obniżki na szybkie pożyczki online.

Jak można dostać taki rabat? Wystarczy, że kod rabatowy, który klient otrzyma wpisze podczas składana wniosku o kolejną pożyczkę. A jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na swoje konto, następnie wybrać kwotę pożyczki i termin spłaty, po czym wprowadzić otrzymany kod rabatowy i od razu można cieszyć się niższymi kosztami pożyczki. Jest to bardzo proste także nie warto zwlekać. Rabaty wprowadzone są po to by nagrodzić uczciwych klientów. Właśnie tacy klienci mogą liczyć na pożyczkę do 5000 zł na 65 dni przy czym ważny jest rabat 50%.

Przypomnijmy sobie jeszcze raz jak działa pożyczka plus. Przede wszystkim są to tylko trzy kroki. Pierwszym krokiem jaki należy wykonać to wybór kwoty oraz terminu spłaty. Pożyczka plus należy do uczciwych także nie pożyczają od razu klientom wygórowanych kwot. Na początku można pożyczyć mniejsze kwoty a przy kolejnych kwota oczywiście wzrasta nawet do 5000 zł. A na uczciwych klientów czekają atrakcyjne rabaty.

Drugi krok to złożenie wniosku o pożyczkę. Gdy proces rejestracji zostanie zakończony należy przelać ze swojego rachunku bankowego na wybrany rachunek pozyczkaplus.pl opłatę rejestracyjną, która wynosi 0,01 zł. Zaksięgowanie tej opłaty odbywa się w sposób natychmiastowy po czym klient otrzyma sms oraz emal z hasłem tymczasowym. Po tym wszystkim wystarczy wejść na stronę www. pozyczkaplus. pl i złożyć wniosek o pożyczkę.

Trzecim i ostatnim krokiem jest to przelanie pieniędzy na konto. Gdy tylko zostanie przyznana pozytywna decyzja od razu pieniądze zostaną przelane na konto klienta. To w jakim czasie przelew będzie na koncie zależy od tego czy przelew jest dokonywany w ramach jednego banku czy jest przelewem międzybankowym.

Wartości pożyczki plus.

Pożyczka Plus to przede wszystkim profesjonalizm – dla nich zawsze najważniejszy jest klient. Nie ważne czy klient jest stały czy nowy. Stawiają na zadowolenie klienta oraz żeby jakość usługi była jak na najwyższym poziomie. Pracownicy ciągle się doskonalą poprzez szkolenia po to by ich jakość obsługi klienta była jak najlepsza. Rozumieją, że różne są sytuacje życiowe dlatego też nie wnikają na co są potrzebne klientowi pieniądze. Oferują pożyczkę w kwocie od 200 zł do maksymalnie 5000 zł. Pożyczka plus dba o to by pieniądze trafiły do klienta jak najszybciej. Udogodnieniem dla klienta jest również wygodny termin spłaty, który klient sam wybiera i może on trwać od 15 do 65 dni.

Szybkość – Decyzja podejmowana jest błyskawicznie i informacja dociera do klienta za pomocą wiadomości sms na numer podany w formularzu rejestracyjnym. Przelew jest wykonywany natychmiast od momentu otrzymania decyzji.

Uczciwość – należą do odpowiedzialnych pożyczkodawców w swoim postępowaniu kierują się literą prawa oraz zasadami etycznymi. W szczególności dbają o zachowanie przez klienta zdolności do regulowania zobowiązań finansowych.

Przejrzystość – wszystkie umowy są jasne, przejrzyste i zrozumiałe dzięki czemu nie należy wynajmować żadnego prawnika ani sam klient nie musi być po studiach prawniczych. Są dostępni dla klienta przez cały rok, siedem dni w tygodniu i to przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się z doradcą, który udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Bezpieczeństwo – Wszystkie dane, które są przekazane do pożyczki plus są danymi poufnymi i nie dostaną się w ręce osób trzecich. Dane takie są przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami prawa. Pożyczka plus jest wiarygodnym partnerem finansowym. Należą do Związku firm pożyczkowych. Można znaleźć ich w rejestrze Firm Pożyczkowych.

Pożyczkę plus może otrzymać każda osoba fizyczna, która jest obywatelem polski i mieszka na terenie polski. Osoba taka musi być w wieku między 21 a 73 lat oraz nie mogą widnieć w rejestrze dłużników oraz nie mogą mieć żadnych zaległości w spłatach pożyczek w innych instytucjach finansowych.

Aby otrzymać pożyczkę plus należy posiadać: telefon komórkowy, konto bankowe na własne nazwisko, wypełnić formularz rejestracyjny i podać prawdziwe tam dane, należy również uiścić kwotę rejestracyjną w wysokości jednego grosza tytułem opłaty rejestracyjnej z własnego konta bankowego oraz gdy wniosek zostanie zaakceptowany należy zalogować się do panelu użytkownika.

Przesunięcie terminu spłaty.

Pożyczka plus jest udzielana osobom, które posiadają zdolność do spłaty zobowiązań. Wiedzą, że życie przynosi różne niespodzianki i oferuje klientom możliwość przesunięcia terminu spłaty.

Każdy nowy klient, który skorzystał z promocji „ Pierwsza pożyczka za 10 zł” może skorzystać z możliwość przesunięcia terminu spłaty gdy tylko będzie taka potrzeba. Spłata ta zostanie przedłużenia na ten sam okres na który została przyznana pożyczka.

Refinansowanie.

Stali klienci mogą skorzystać z pożyczki refinansującej w celu odroczenia terminu spłaty. Udziela ją pożyczkodawca współpracujący z Pożyczką Plus. Refinansowanie zostanie dokonane na okres na który została zaciągnięta pożyczka. Aby móc skorzystać z tej możliwości wystarczy zalogować się do strefy użytkownika i zatwierdzić, że chce się skorzystać z wydłużenia terminu spłaty oraz dokonać przelewu na wskazane dane.

Spłata pożyczki.

Wszystkie informacje odnośnie spłaty można znaleźć na profilu użytkownika po zalogowaniu się na stronę pozyczkaplus. pl

W celu przypomnienia:

Nazwa odbiorcy: MAŁA POŻYCZKA Sp. z o. o.

Adres odbiorcy: ul. Wyszyńskiego 2 B, 15888 Białystok

Tytuł przelewu dla:

Spłaty pożyczki: Nr PESEL lub „id pożyczki”

przedłużenie pożyczki: Nr PESEL przedłużenie pożyczki.

Spłata pożyczki po terminie.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy ze spłatą należy niezwłocznie skontaktować się z doradcą i powiedzieć o wszystkim. Doradcy zawsze służą pomocą zawsze starają się w sposób polubowny rozwiązywać problemy

Kontakt:

Infolinia:

Zaległe płatności:

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 21.00 oraz od w soboty i w niedzielę od 9.00 do 17:00.

Dane do korespondencji:

Mała pożyczka Sp. z o. o.

Ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 B, 15888 Białystok.

Współpraca dla agentów.

Oferta ta jest kierowana do wszystkich osób, które poszukują pracy. Nie tylko jako dodatkowego źródła dochodu ale również może być to praca na stałe na pełen etat. Pracuje już ponad 13 tysięcy agentów. Nie wymagana jest wiedza ani odpowiednie kwalifikacje, ponieważ każdy przyszły pracownik na agenta ma przeprowadzane odpowiednie szkolenie. Praca agenta nie jest pracą wymagającą. Wszystko zależy od agenta sam ustala sobie czas pracy oraz zyski z otrzymywanych prowizji. Dzięki pośrednictwu Kredytum.pl prowizje są naprawdę wysokie. Jedyne co jest wymagane to zaangażowanie i chęć do pracy. W przypadku pracy agenta nie trzeba mieć własnej działalności gospodarczej. Osoba podejmująca chęć współpracy otrzymuje oprócz darmowego szkolenia również ulotki i plakaty. Nie ponoszone są żadne dodatkowe koszta za rozpoczęcie pracy. W każdej chwili można liczyć na pomoc konsultantów.

Współpraca dla partnerów biznesowych.

Kredytum.pl jest najlepszym liderem finansowym na rynku. Oferują jak najlepsze warunki współpracy. Są w stanie zaoferować każdy rodzaj pożyczki w kwotach od 100 zł do ponad miliona złotych. Są otwarci na współpracę z różnymi branżami w szczególności interesuje ich branża energetyczna, motoryzacyjna, reklamowa, telekomunikacyjna oraz wiele wiele innych. Posiadają dział call center, w którym pracują same odpowiednio wyszkolone osoby z długim stażem pracy dzięki czemu potrafią odpowiedzieć na każde pytanie zadane przez klienta oraz zawsze chętnie służą pomocą. Współpracują z nimi również mobilni agenci, którzy bez problemu zawsze dotrą do klienta, oferując im różnorodne usługi. Informatycy którzy pracują cały czas starają się rozbudowywać strony internetowe. Kredytum.pl zaprasza do współpracy.

Artykuł powstał dzięki portalowi Praca w domu przez internet

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x