Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa provident

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczka długoterminowa provident

Provident Polska należy do firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest międzynarodową firmą ze 130 – letnią tradycją. Jest liderem pośród firm na polskim rynku, ponieważ słyną z szybkich pożyczek gotówkowych. Z ich usług skorzystało już 3,5 mln. Klientów. W skład firmy wchodzi 2300 pracowników oraz 9000 Doradców Klienta. Na terenie Polski znajduje się aż ok. 70 oddziałów i ponad 160 filii. Jak już wcześniej wspomniałam działa na rynku od 130 lat. W kraju działa od 1997 roku. Głównym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia ich to, że zależy im na budowaniu długotrwałej relacji z klientem. Ze względu na ogromną sieć doradców jaką posiadają są w stanie dotrzeć niemal w każdy zakątek do klienta. Satysfakcja to ponad 90% wśród klientów.

Pożyczka długoterminowa provident

 

Wizja

Provident jest firmą, która chce budować długotrwałe relacje ze swoimi klientami oraz rozumie potrzeby swoich klientów dlatego też, dostarczają proste i szybkie rozwiązania finansowe, to właśnie do providentu klienci zwracają się w pierwszej kolejności, pracownicy i doradcy są zadowoleni ze współpracy z providentem. Provident w szczególności cieszy się szacunkiem i zaufaniem wśród klientów dlatego, że działają w sposób przejrzysty, odpowiedzialny i etyczny oraz zawsze dotrzymują obietnic, należą do nowoczesnej firmy ciągle rozwijającej się i doskanalającej dzięki czemu osiągają wysokie wyniki i satysfakcjonujące osiągnięcia dzięki którym klienci wracają.

Wartości

Szacunek – przede wszystkim przestrzegają zasad kultury osobistej, traktują ludzi tak jak sami chcieli by być przez innych traktowani.

Odpowiedzialność – Firma Provident przede wszystkim zawsze dotrzymuje słowa i zobowiązań, przedstawiają swoim klientom realne do wykonania zobowiązania, ponoszą konsekwencje swoich decyzji i działań.

Przejrzystość – jasno określają wszystkie zasady, nie zatajają żadnych faktów, otwarcie są formułowane problemy, podejmują takie działania, które mają na celu zapobieganie powstawaniu tematów tabu. Dzięki tym wszystkim wartościom budowane są pozytywne relacje oraz wzajemne zaufanie.

W Providencie znajdziemy dwa rodzaje pożyczek: pożyczkę dopasowaną oraz pożyczkę samoobsługową.

Pożyczkę dopasowaną dzielimy na pożyczkę z tygodniową ratą, z miesięczną ratą, pożyczka za 0 w miesiąc oraz pakiet medyczny. Przy pierwszej pożyczce provident oferuje pożyczkę nawet do 10000 zł, niskie tygodniowe raty, które są łatwe do spłaty, decyzja odnośnie pożyczki jest wydawana bardzo szybko a gotówkę możemy otrzymać nawet już w jeden dzień, bez zbędnych formalności, wszystko jest jasne i przejrzyste oraz jest elastyczny okres trwania pożyczki od 30 do 90 tygodni. Natomiast zyskujemy szybką gotówkę i to bez wychodzenia z domu oraz są proste zasady zawsze wiemy ile i kiedy musimy spłacić.

Pożyczka z miesięczną ratą. Provident oferuje nam pożyczkę za 0 zł kosztów przy spłacie w miesiąc RRSO 160, 51 %, mamy możliwość wzięcia pożyczki w kwocie nawet do 15000 zł, jest bardzo wygodny system spłat rat co miesiąc, okres trwania pożyczki wynosi od 3 do 24 miesięcy, zarówno wypłata pożyczki jak i jej spłata dokonywane są za pomocą gotówki, natomiast pożyczka na konto wypłata dokonywana jest na rachunek bankowy i w ten sam sposób dokonujemy spłaty.

Przy pożyczce z miesięczną ratą również wiele zyskujemy. Przy pożyczce w gotówce mamy możliwość wygodnej miesięcznej raty, krótki okres spłaty pożyczki, gotówkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Przy pożyczce na konto możemy w sposób szybki i wygodny zaciągnąć pożyczkę, w prosty sposób możemy spłacać swoje zobowiązania, mamy dostęp do gotówki w każdym momencie.

Pożyczka za 0 zł w miesiąc – są tutaj dwie oferty pożyczka miesięczna na konto i pożyczka miesięczna w gotówce. Kwota pożyczki wynosi od 300 zł do 4000 zł. Raty są różne 3, 6 12 lub 18 miesięcy. Termin spłaty przy pożyczce na konto wynosi od 15 dnia do terminu spłaty pierwszej raty, natomiast przy pożyczce miesięcznej w gotówce od 22 dnia do terminu spłaty pierwszej raty.

Pożyczka samoobsługowa oferuje nam przesunięcie terminu spłaty, wygodną miesięczną ratę, mamy możliwość pożyczenia od 300 zł do 15000 zł, raty są dogodnie dobrane do klienta. Zyskujemy również wiele między innymi mamy możliwość spłacania rat od 3 do 24 miesięcy, przelewy są wykonywane bezpośrednio na konto nie musimy wychodzić z domu, dzięki wnioskowi online oszczędzamy swój cenny czas, znajdują się tutaj zasady fair play zawsze wiely ile i w jakich ratach mamy spłacać pożyczkę.

Pakiet medyczny

Klienci providenta zyskują pakiet medyczny, dzięki któremu posiadają nieograniczony dostęp do centrum alarmowego towarzystwa wystarczy zadzwonić pod numer lub na infolinie towarzystwa  Na infolinii informacyjnej towarzystwa otrzymamy informacje dotyczące zakresu ochrony zgodnie z SWU między innymi jakie są sumy ubezpieczenia, jakie są ryzyka ubezpieczenia, jaki jest okres karencji itp. Dostaniemy również odpowiedź od czego należy zacząć aby móc przystąpić do takiego ubezpieczenia, oraz na czym polega odstąpienie i wystąpienie z ubezpieczenia. W uzyskania odpowiedzi na wyżej wymienione zagadnienia wystarczy, że klient zadzwoni pod numer , a doradcy i partnerzy pod numer.

Transport chorego

z miejsca pobytu do najbliższej placówki, z placówki medycznej do miejsca zamieszkania, pomiędzy placówkami medycznymi.

Refundowane są leki, ale na podstawie świadczenia: Dostarczenie leków” i nie mogą być to więcej niż 2 świadczenia do 300 zł, możliwe jest dostarczenie leków choremu ale tylko w przypadku gdy chory nie może opuścić miejsca pobytu maksymalnie mogą być to 4 zdarzenia medyczne, dostarczają również sprzęt rehabilitacyjny do miejsca pobytu, ale jeżeli miejscem pobytu jest placówka medyczna sprzęt wtedy nie jest dostarczany i jest tutaj tylko możliwość jednego takiego świadczenia do kwoty 300 zł.

Ochrona ubezpieczenia

Pobyt w szpitalu w wyniku choroby – granica wieku ubezpieczonego to maksymalnie do 75 roku życia łączna suma ubezpieczenia pobytu do wykorzystania to 9000 zł, pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku maksymalna suma do wyczerpania to 18000 zł, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy albo trwałej niezdolności do pracy oraz samodzielnej egzystencji dla Ubezpieczonych do 75 roku życia suma ubezpieczenia 10000 zł, inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku dla ubezpieczonych powyżej 75 roku życia do wykorzystania 100 000 zł, złamania kości w wyniku nieszczęśliwego wypadku suma to od 100 do 700 zł.

Pożyczka dla firm.

Jest to pakiet osobisty prawnik dla firm gratis do każdej pożyczki o min kwocie pożyczki 2000 zł.

Co znajduje się w takim pakiecie?

Informacje prawne i podatkowe – nielimitowane. Znajdują się tutaj cenne informacje, które odnoszą się głównie do prawa. To znaczy jakie są procedury prawne, na czym polega prowadzenie sporów sądowych, wzory umów i dokumentów prawnych, znajdziemy również pomoc w wyborze adwokata lub radcy prawnego.

Przedsądowa windykacja faktur – łącznie do 6 w okresie 12 miesięcy.

Konsultacje i porady prawne oraz podatkowe – Udzielane są tutaj informacje o powszechnie obowiązujących przepisach oraz orzecznictwie Sądu Najwyższego. Konsultacji i porad łącznie jest 12 w okresie trwania umowy ubezpieczenia, nie więcej niż 2 miesięcznie.

Opinie i analizy prawne – łączna ich suma to 4 do wykorzystania w okresie 12 miesięcy. Odbywa się również tutaj weryfikacja dokumentów prawnych i ustalenie stanu prawnego

Artykuł powstał dzięki portalowi kredyt bez bik

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Kto musi prowadzić KPiR?

Kto musi prowadzić KPiR?

Księga przychodów i rozchodów (KPiR) to podstawowy dokument księgowy, który każdy przedsiębiorca jest zobowiązany prowadzić w celu prawidłowego rozliczenia się z fiskusem. W Polsce istnieje

lenily.es

Nazwa firmy lenily.es Nazwa lenily.es  Jakie pożyczki Długoterminowy  Kraj Hiszpania         Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej lenily.es Artykuł poradnikowy – Długoterminowy

holamango.com

Nazwa firmy holamango.com Nazwa holamango.com  Jakie pożyczki Długoterminowy  Kraj Argentyna         Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej holamango.com Artykuł poradnikowy – Długoterminowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments