Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa SMS Kredyt współpraca agentów i pośredników finansowych

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczka długoterminowa SMS Kredyt

Obecna nazwa działalności to SMS Kredyt Sp. z o. o, dawniej miała ona inną nazwę SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp. j.. Działalność ta zajmuje się udzielaniem pożyczek osobom fizycznym. Jest możliwość wzięcia pożyczki w kwocie nawet do 10000 zł. Okres spłaty wynosi do 48 miesięcy. Praca ich polega na tym, że zajmują się dystrybucją produktów potrzebują do tego różnych komunikatorów bez których praca byłą by nie możliwa takich jak SMS, wniosek internetowy, telefon oraz współpracują z biurami kredytowymi z całej Polski.

Pożyczka długoterminowa SMS Kredyt

W większości przypadków decyzja podejmowana jest w sposób automatyczny. Nie trzeba czekać długo na decyzje, ponieważ jest ona podejmowana w sposób natychmiastowy. Pożyczka wypłacana jest klientom na trzy sposoby zarówno możemy ją otrzymać na nasze konto bankowe, poprzez placówki Banku PKO SA oraz Poczty Polskiej. Natomiast spłaty pożyczek dokonywane są na indywidualne rachunki bankowe.

 

Działalność ta ma doskonale opracowany system w celu sprawdzenia wiarygodności klienta, czy posiada zdolność kredytową, także nie da się tutaj nic oszukać.

 

SMS Kredyt jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i postępuje zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk. Posiada również certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca.

 

Oferta

Z ofert SMS Kredyt mogą skorzystać osoby takie jak: są w wieku między 20 a 80 lat, posiadają numer PESEL, posiadają stałe źródło dochodu, ponieważ SMS musi sprawdzić czy posiadają zdolność kredytową, muszą posiadać stałe miejsce zamieszkania, nie mogą widnieć w negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz BIK SA.

 

Także jak widać wymogów do spełnienia przy wzięciu SMS Kredyt należy spełnić dosyć dużo.

 

SMS Kredyt oferuje nam różnego rodzaju pożyczki zacznę od tego, że mamy możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej.

 

Pożyczka gotówkowa – kwotę jaką mamy możliwość do wzięcia sięga od 1000 zł aż do 10000 zł. Czas spłaty takiej pożyczki wynosi od 3 do 48 miesięcy. Pożyczkę taką możemy uzyskać na kilka sposobów: możemy złożyć wniosek przez internet, zadzwonić na numer , wystarczy również wysłać sms na numer  lub jeżeli chcemy się bezpośrednio spotkać i porozmawiać możemy udać się do najbliższej placówki Pośrednika Finansowego współpracującego z kredytum.pl. Jak widać możliwości jest bardzo wiele, każdy może wybrać rozwiązanie najwygodniejsze dla siebie. Również odebranie gotówki jest stworzone z myślą o nas tak, żeby to było dla nas komfortowe. A w jaki sposób? Zarówno przelewem na nasz rachunek bankowy, możemy również osobiście odebrać w dowolnej Placówce Poczty Polskiej lub w dowolnej Placówce Banku PKO SA.

 

Pożyczka przez Internet – w tym przypadku możemy wnioskować o kwotę w przedziale od 1000 zł do 5000 zł. Spłacić należy w przeciągu od 3 do maksymalnie 30 miesięcy. Sposób wzięcia takiej pożyczki jest naprawdę prosty. Wystarczy, że wypełnimy wniosek internetowy, a decyzja zostanie nam przesłana drogą elektroniczną lub wiadomością sms. Odbiór gotówki następuje bezpośrednio na nasze konto bankowe lub możemy osobiście odebrać w placówce Poczty Polskiej lub w placówce Banku. Jeżeli zdecydowaliśmy się na przelew gotówki bezpośrednio na nasze konto bankowe to przybędzie do nas kurier z umową do podpisu, a gdy podpiszemy już tą umowę pieniądze zostaną przelane od razu na nasze konto bankowe. Natomiast jeżeli zdecydujemy się na to drugie rozwiązanie czyli wolimy się udać do placówek Poczty Polskiej lub Banku to również na samym początku przybędzie do nas kurier z umową do podpisu a następnie po podpisaniu i otrzymaniu umowy zostaniemy poinformowaniu o możliwości odbioru pieniędzy w dowolnej placówce.

 

Pożyczka przez telefon – kwota o jaką możemy w tej pożyczce wnioskować wynosi od 1000 zł do 10000 zł. Okres spłaty to od 2 do 48 miesięcy. Jak to zrobić? Wniosek taki składamy telefonicznie pod numer 71 719 33 33. Telefon odbierze konsultant, który będzie nas prosił o podanie danych w celu weryfikacji. Decyzja zostanie nam przekazana drogą –mailową lub wiadomością sms. Po otrzymaniu decyzji również mamy możliwości odbioru gotówki tak jak jest nam wygodniej. Możemy wybrać przelew pieniędzy od razu na nasze konto bankowe. Jeżeli wybierzemy taką opcje to wtedy przyjeżdża do nas kurier z umową do podpisania, a gdy umowa zostanie podpisana i przekazana w nasze ręce pieniądze znajdą się na naszym koncie. Drugą możliwością jest to, że mamy możliwość osobistego odbioru gotówki w placówce Poczty Polskiej lu placówce Banku. W takim przypadku również przyjeżdża kurier z umową do podpisu. A gdy umowa zostanie podpisana i nam przekazana zostaniemy poinformowani o możliwości odbioru pieniędzy w dowolnej placówce.

 

Pożyczka przez SMS – kwotę jaką możemy tutaj zaciągnąć jest jak w przypadku pożyczki na telefon od 1000 zł do 10000 zł i okres spłaty również jest taki sam od 2 do 48 miesięcy. W takim razie jak zawnioskować o taką pożyczkę? Wystarczy wysłać sms na numer 799 448 077 o treści POŻYCZAM kwota okres PESEL nr dowodu. Po wysłaniu takiego smsa, należy oczekiwać na konsultanta, który zadzwoni na ten numer telefonu z którego wysłaliśmy wiadomość sms i poprosi nas o niezbędne dane w celu weryfikacji. W tym przypadku również decyzję otrzymamy drogą elektroniczną lub wiadomością sms. Tutaj również możemy skorzystać z bezpośredniego przelewu gotówki na nasze konto lub osobistego odbioru w placówce Poczty Polskiej lub placówce Banku. W przypadku przelewu na konto musimy oczekiwać na kuriera, który przyjedzie z naszą umową do podpisu, a po podpisaniu i przekazaniu nam umowy pieniądze od razu zostaną przelane na nasze konto. Natomiast w drugim przypadku jest podobnie bo oczekujemy oczywiście na kuriera z umową do podpisu, a gdy ją podpiszemy i kurier nam ją przekaże dostaniemy informacje o odbiorze gotówki.

 

Pożyczka u Pośrednika Finansowego – Kwota do pożyczenia wynosi od 1000 zł do 10000 zł na okres od 2 do 48 miesięcy. W jaki sposób można wnioskować o taką pożyczkę? Wystarczy, że udamy się do najbliższej placówki i złożymy tam wniosek. Następnie nasz wniosek podlega weryfikacji. Po zakończonej weryfikacji zostaniemy poinformowani jaka jest decyzja czy otrzymamy pożyczkę, którą wnioskowaliśmy czy też nie. Następnie jeżeli decyzja będzie pozytywna agent przekaże nam dokumenty do podpisania. Tutaj również są możliwości odbioru gotówki jeżeli wybierzemy na konto pieniądze zostaną od razu przelane a w przypadku odbioru na poczcie lub w banku możemy odebrać je w dowolnej dla nas placówce. Na koniec podpisany egzemplarz umowy otrzymamy drogą pocztową.

 

Wymagane dokumenty do zawarcia pożyczki to: dowód osobisty oraz oświadczenie o źródle i wysokości dochodu. Oświadczenie jest załącznikiem do Umowy pożyczki – otrzymamy je od Agenta lub pocztą bądź kurierem zależy od tego w jaki sposób będziemy zawierać umowę.

 

SMS Kredyt zaprasza do współpracy. Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą w SMS Kredyt wystarczy zadzwonić pod numer do kredytum  lub napisać wiadomość na adres email agenci@kredytum.pl. Spośród innych firm wyróżnia ich to, że w sposób szybki klient zostaje obsługiwany oraz są proste i przejrzyste zasady, możliwość wzięcia pożyczki na oświadczenie nawet do 5000 zł, honorują nietypowe źródła dochodów, posiadają bogatą ofertę pożyczek.

 

Podsumowując zbierzmy jeszcze całą esencje wiedzy na temat tej pożyczki i odpowiedzmy sobie na kilka najważniejszych pytań.

Kto może wnioskować o taką pożyczkę?

Każdy kto spełnia następujące kryteria może starać się o pożyczkę czyli musi być w przedziale wiekowym między 20 a 80 lat, musi posiadać stałe miesięczne dochody, ponieważ musi posiadać zdolność kredytową oraz nie może widnieć w żadnych bazach Biur informacji Gospodarczej oraz Burze Kredytowej S A. Jako dłużnik.

 

Czy pożyczka jest udzielana również obcokrajowcom?

Pożyczka może być udzielona tylko tym tym klientom, którzy posiadają polski dowód osobisty oraz PESEL.

 

Jaki jest minimalny i maksymalny okres spłaty pożyczki?

Minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące a maksymalny 30 miesięcy.

 

Czy można otrzymać drugą pożyczkę przed spłatą obecnej?

Niestety nie ma takiej możliwości. Regulamin pożyczki SMS Kredyt mówi, o tym że jeżeli ktoś chce wziąć kolejną pożyczkę musi najpierw spłacić tą którą zaciągnął.

 

Jak można dokonać spłaty pożyczki?

Spłaty można dokonać w różny sposób można dokonać przelewu bankowego elektronicznego na wskazany w Umowie numer rachunku lub można dokonać przelewu na w dowolnym banku, Poczcie lub w Agencji Opłat.

 

Czy można przesunąć termin spłaty pożyczki?

Niestety nie ma takiej możliwości. W obecnej chwili SMS Kredyt nie umożliwia przedłużenia spłaty. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że opóźnienie spłaty wynosi do 3 dni należy się niezwłocznie skontaktować pod numer telefonu 71 719 33 42

 

Czy można zmienić dzień spłaty raty?

Tak jest taka możliwość. Jeżeli jest spłacana pożyczka wieloratalna i chcielibyśmy zmienić dzień spłaty wystarczy napisać wniosek i wysłać na adres Sms Kredyt sp. z o. o, ul. Świętego Mikołaja 8–11, 50125 Wrocław.

 

Czy jeżeli spłaci się pożyczkę przed terminem zapłaci się mniej?

Tak. Jeżeli dokonamy spłaty pożyczki przed terminem poniesiemy jedynie koszty dotyczące okresu, w którym dysponowaliśmy gotówką. Jeżeli wystąpi nadpłata otrzymamy oczywiście zwrot kosztów. Zawsze możemy się skontaktować pod numerem telefonu 71 719 33 03 a konsultant odpowie na wszystkie nurtujące pytania i wszystko skrupulatnie wyliczy.

 

Czy można odstąpić od Umowy pożyczki?

Odstąpienie jest to forma rezygnacji i mamy na to 14 dni od dnia udzielenia pożyczki na złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od udzielonej pożyczki. Następnie mamy 30 dni na zwrot pożyczonej kwoty wraz z odsetkami ustawowymi. Pamiętać należy, że odstąpienie od umowy w żaden sposób nie wpływa na możliwość otrzymania kolejnej pożyczki w SMS Kredyt oczywiście jeżeli po odstąpieniu zwróciliśmy całą kwotę.

Artykuł powstał dzięki portalowi Kredyty na sms

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x