Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka gotówkowa Aasa Polska

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczka gotówkowa Aasa Polska

Pożyczka gotówkowa Aasa Polska jako idealny produkt dla konsumenta oraz dla agenta, który chce być dla swoich klientów nr 1 w sprawach finansowych. Aasa Polska to firma, która należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global oferująca pożyczki gotówkowe na bardzo dobrych warunkach. Aasa łączy w swojej ofercie cechy ofert bankowych z ofertami firm pożyczkowych. Takie połączenie daje produkt, który jest prosty, szybki oraz bezpieczny dla konsumentów.

Pożyczka gotówkowa Aasa Polska

Firma Aasa Polska nie stosuje w umowie oraz w innych dokumentach małych druczków. Dodatkowo firma stosuje zasadę odpowiedzialnego pożyczania, która polega na tym, że klient za nim otrzyma pożyczkę jest dokładnie sprawdzany pod kątem zdolności do spłacania pożyczki. Takie zasady powodują, że klient nie wpadnie w spirale zadłużenia.  W ramach oferty pożyczki gotówkowej klient może otrzymać maksymalnie 5 000 złotych. Spłatę pożyczkobiorca może rozłożyć na okres 24 miesięcy. Oferta pożyczki jest dostępna dla osób w przedziale wiekowym 20-80 lat. Klient, aby mógł uzyskać pożyczkę nie powinien figurować w rejestrach dłużników BIG(InfoMonitor, ERIF)  powinien posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, posiadać oraz stały dochód umożliwiający spłatę pożyczki. Na koszt udzielenia pożyczki składają się następujące opłaty:

 

Opłaty przygotowawcze – jest to koszt związany z przygotowaniem umowy pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Opłaty administracyjne – to koszt, który jest związany z administracją pożyczki.

Opłaty za przekazanie pożyczki do wypłaty w formie czeku Giro – to koszt, który jest naliczany gdy w przypadku gdy klient zdecyduje się na wypłatę pożyczki w formie czeku Giro.

Odsetki od kwoty pożyczki

 

Dla pożyczki w wysokości 1 500 złotych spłacanej w 10 ratach  opłaty wyglądają następująco:

 

Opłaty przygotowawcze wynoszą 590 złotych,

Opłaty administracyjne wynoszą 150  złotych,

Odsetki od pożyczki  wynoszą  69 złotych 16 groszy.

 

Suma kosztów dla pożyczki 1 500 złotych wynoszą 2309 złotych 16 groszy.

 

W przypadku gdy klient nie spłaca w terminie pożyczki klientowi zostaną naliczone opłaty za przygotowanie i wysłanie monitu, za przekazanie sprawy do postępowania windykacyjnego oraz odsetki za opóźnienie w spłacie pożyczki.

 

W celu otrzymania pożyczki  należy złożyć wniosek na stronie internetowej  lub skorzystać z pomocy pośrednika finansowego, który oferuje produkty finansowe Aasa Polska. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę konsument powinien przygotować dane z dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający otrzymywanie stałego dochodu(np. zaświadczenie od pracodawcy, wyciąg bankowy lub inny dokument stwierdzający stały dochód). Proces przyznawania pożyczki jest szybki . Pomoc pośrednika finansowego może okazać się niezbędna przy staraniu się o pożyczkę. Korzystając z pomocy pośrednika możemy otrzymać wsparcie w procesie składania wniosku pożyczkę oraz zrozumienia treści umowy pożyczkowej. Pożyczka jest wypłacana na numer rachunku bankowego lub poprzez wypłatę pożyczki w formie gotówkowej w terminie 7 dni od dnia doręczenia podpisanej umowy pożyczki do siedziby pożyczkodawcy.

 

Oferta pożyczkowa Aasa Polska poprzez przejrzystość zasad oraz niskie koszty jest popularna wśród klientów oraz agentów kredytowych. Agenci kredytowi współpracujący z Aasa Polska mogą zaoferować swoim klientom pożyczkę gotówkową na bardzo dobrych warunkach. Aasa Polska ceni swoim agentów oferując im partnerskie zasady współpracy oraz opiekę pracownika Aasa Polska podczas trwania współpracy. Firma oferuje także kompleksowe przeszkolenie z swojej oferty produktowej. Dodatkowo firma Aasa Polska oferuje atrakcyjne wynagrodzenie dla agentów za pozyskiwanie klientów oraz bardzo dobre narzędzia informatyczne do obsługi klientów i rozliczania prowizji za pozyskiwanie klientów.  Współpraca z firmą Aasa Polska może być rozszerzeniem oferty produktowej. Aby podjąć współpracę z firmą pożyczkową Aasa Polska jako agent należy prowadzić działalność gospodarczą. Konieczne może być przedstawienie zaświadczenia o niekaralność oraz o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego.  Agent może prowadzić sprzedaż produktów Aasa Polska w swoim lokalu własnym, wynajmowanym lub pracować mobilnie bez posiadania lokalu.

Artykuł powstał dzięki portalowi filarum logowanie

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x