Pożyczki długoterminowe oraz współpraca z agentami i pośrednikami finansowymi

Pożyczki długoterminowe oraz współpraca z agentami i pośrednikami finansowymi

Uncategorized

Pożyczka długoterminowa wonga.com można wiele o niej dobrego powiedzieć. Dlatego też postaram się przedstawić wiele ciekawych informacji na jej temat. Przede wszystkim firma wonga.com jest firmą, która jest wielokrotnie nagradzana za za swoje usługi finansowe. Firma wonga.com specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych ale również w długoterminowych o których powiem nieco później.

Pożyczki długoterminowe oraz współpraca z agentami i pośrednikami finansowymi

Także zacznijmy od pożyczek krótkoterminowych. Trwają już parę lat na rynku, ponieważ ich firma ze swoją stroną internetową wystartowała w Wielkiej Brytanii w 2007 roku. Ich działalność rozszerzyła się prowadzą swoją działalność w kilku krajach na trzech kontynentach. Firma wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych w kwocie od 50 zł do 1500 zł są to pożyczki udzielane na polskim rynku, natomiast jeżeli chodzi o pożyczki ratalne o których powiem więcej nieco później są również przez nich udzielane w wyższej kwocie, ponieważ jest możliwość wzięcia takiej pożyczki do kwoty 3000 zł. Różnią się okresy spłaty dla pożyczek krótkoterminowych i pożyczek ratalnych. Jak sama nazwa wskazuje czas spłaty pożyczki krótkoterminowej jest krótszy i wynosi on od 1 do 60 dni. Natomiast pożyczkę ratalną mamy możliwość spłaty w przeciągu kilkunastu miesięcy aż do 12 miesięcy. Nie musimy nigdzie wychodzić z domu pożyczkę online możemy otrzymać telefonicznie. Wystarczy zadzwonić i połączyć się z czekającym na nas konsultantem, który nam we wszystkim pomoże. Podkreślając jest to opcja dla obecnych klientów.

Co można więcej powiedzieć o firmie wonga.com? Atutem tej firmy jest to, że pieniądze są pożyczane w sposób odpowiedzialny i mają swoje konkretne zasady, których należy przestrzegać. Powiem teraz o tym parę zdań. Przede wszystkim są przejrzystą firmą nie kryją się żadne tzw. kruczki. O wszystkim dokładnie jest informowany klient. Przedstawione mu są koszta jakie są do poniesienia i jakie idą za tym automatycznie konsekwencje, gdy już taką pożyczkę się u nich zaciągnie. Kolejnym atutem jest to, że są elastyczni a co to znaczy? To znaczy, że mamy możliwość wybrania sobie kwoty takiej jakiej potrzebujemy i to co do złotówki i okres co do dnia. Selektywność to też jest bardzo ważne. Oceniają czy posiadamy zdolność kredytową.

Firma wonga.com jest zarówno szybka jak i odpowiedzialna a co za tą szybkością idzie? Wyróżnia ich to, że w sposób innowacyjny podchodzą do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji. Proces udzielenia pierwszej pożyczki odbywa się tylko i wyłącznie online są firmą w pełni zautomatyzowaną. Firma ta nie lubi zajmować się zbędnymi dokumentami dlatego też w większości przypadków ani tych dokumentów nie trzeba wysyłać ani kontaktować się z konsultantem. Jeżeli jest taka sytuacja, że ktoś z nas stara się o pożyczkę składając wniosek w dniach świąt państwowych decyzję otrzyma bardzo szybko bo już w następnym dniu roboczym i to maksymalnie do godziny 9:00.

A dlaczego są również firmą odpowiedzialną? Jak już wcześniej wspomniałam firma wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek ratalnych. W celu krótkiego przypomnienia krótkoterminowe pożyczki udzielane są maksymalnie na 60 dni a ratalne na maksymalnie 12 miesięcy. Firma ta nie naciska na wzięcie pożyczki koniecznie u nich a dlaczego? Za tym idzie ich odpowiedzialność ponieważ informują klienta, że jeżeli uważamy że pożyczka będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem to żebyśmy się mimo wszystko dokładnie nad tym zastanowili, ponieważ to jednak my będziemy ponosić wszelkie konsekwencje.

Informują klientów dużo wcześniej o wszelkich kosztach. Jeżeli chodzi o pożyczkę krótkoterminową pozabankową w wonga.com. To zawsze koszt jest stały 10 zł – i nie ma tutaj różnicy jaką kwotę pożyczamy i na jak długo. Przykładem jest to czy pożyczymy 700 na 53 dni czy czy 300 zł na 15 dni to zawsze do zwrotu mamy 10 zł czyli 710 zł lub 310 zł. Istnieje oczywiście możliwość wzięcia kolejnej pożyczki ale zależy ona od naszego segmentu w Programie Korzyści. Przy wzięci kolejnej pożyczki jest możliwość, że zapłacimy mniej ale musi coś za tym iść a co takiego? Przede wszystkim musimy spłacać pożyczkę na czas, musimy mieć dobrą historię kredytową i brać udział w specjalnie przygotowanych kursach znajdujących się na platformie Kapitalni.org. I właśnie dzięki takiemu programowi korzyści zapłacimy mniej. Jeżeli będziemy dotrzymywali warunków umowy nie zapłacimy nic więcej, ani grosza więcej. Pożyczka online pozwala nam na to, że oszczędzamy na zbędnych kosztach.

Pożyczka pozabankowa będzie nas kosztowała więcej tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie spłacimy jej w terminie. Dlatego też jak już wcześniej wspomniałam są firmą, która ma ściśle określone swoje zasady, których wystarczy jedynie należycie spełniać a możemy na tym jedynie zyskać. Jeżeli kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie niestety firma ta jest zmuszona naliczyć odsetki karne. Zgodnie z Ramową Umową Pożyczki firma wonga.com wstrzyma naliczanie odsetek karnych po upływie 60 dni od terminu spłaty, ale mimo tego będą się z nami kontaktować aby ustalić indywidualny plan spłaty. Także są firmą, która nie chce klientowi zaszkodzić a wręcz przeciwnie chce pomóc w spłacie zadłużenia i ułatwić spłatę pożyczki. Ale niestety jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że mimo wszystko pożyczka nie zostanie spłacona nasze zadłużenie zostanie zgłoszone do biur informacji gospodarczej.

W celu krótkiego przypomnienia jak działa firma wonga com. Powinniśmy się najpierw dokładnie zastanowić nad wzięciem pożyczki. Ponieważ jeżeli mamy do spłaty inne zobowiązania to szybka pożyczka przez internet nie jest dobrym rozwiązaniem aby wyjść z takiej sytuacji. Pożyczki w wonga.com nie służą do finansowania długoterminowego i nie muszą być najtańszą z możliwych opcji.

Jeżeli zdecydujemy się na wzięcie takiej pożyczki wystarczy, że podamy następujące informacje takie jak: numer konta bankowego, na które zostanie przelana pożyczka, numer naszego dowodu osobistego, oraz numer telefonu komórkowego w celu weryfikacji. Także jak widać jest to szybkie proste.

Następnie wybieramy kwotę jaką potrzebujemy oraz okres spłaty. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową wonga.com na znajdujących się suwakach ustawiamy ile potrzebujemy pieniędzy i na jak długo. Po ustawieniu możemy sprawdzić jaki będzie całkowity koszt spłaty pożyczki.

Następnie wypełniamy wniosek. Podajemy tam dane o które nas proszą. Potrzebne są one w celu sprawdzenia czy wybrana przez nas kwota nie będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem.

Dokonywana jest weryfikacja. Wystarczy, że zalogujemy się na swój rachunek bankowy lub możemy również dokonać przelewu weryfikacyjnego za 10 groszy w celu potwierdzenia swojej tożsamości. Dzięki temu nasza tożsamość jest sprawdzana i czekamy na decyzje czy dana kwota będzie nas obciążać czy nie. Decyzję taką otrzymamy w kolejnym dniu roboczym do godziny 9:00.

Jeżeli weryfikacja jest pozytywna to pieniądze natychmiast są przelewane na nasze konto. Oczywiście w pierwszej kolejności musimy zapoznać się z treścią umowy i ją zaakceptować. Umowę taką możemy podpisać na dwa sposoby zarówno drogą elektroniczną jak i na papierze.

Podsumowując firma wonga.com. Jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą dba o jak najwyższe standardy i zadowolenie klienta.

Jak już wcześniej obiecałam powiem teraz o pożyczce ratalnej online w wonga. com.
Pożyczki ratalne online jest to ogromna wygoda dla osób, które same chcą decydować, w jakim czasie chcą spłacać zobowiązanie jednak w terminie nie dłuższym niż 60 dni.

Pożyczka pozabankowa na raty.
Obecnie było to dostępne jedynie w bankach jednak w dzisiejszych czasach zmieniło się to i jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią spędzać czasu w kilometrowych kolejkach ponieważ cenią i szanują swój czas. Firma wonga.com oferuje swoim klientom wzięcie szybkiej gotówki na przejrzystych zasadach. Sami decydujemy jaką kwotę chcemy pożyczyć i w jakim czasie chcemy ją spłacić. Natomiast zróżnicowanie jest tylko w nowych klientach. Wonga.com może zaoferować swoim nowym klientom pierwszą pożyczkę w kocie do 3000 zł na okres do 12 miesięcy.

Jaki jest koszt?
Koszt uzyskania pożyczki ratalnej zależy tak naprawdę od nas jaką wybierzemy kwotę i jaki czas spłaty. Koszt spłaty pożyczki, którą byśmy chcieli zaciągnąć możemy sprawdzić za pomocą suwaków, które znajdują się na stronie wonga.com. Jeżeli podamy kwotę i czas spłaty cały koszt wyskoczy nam automatycznie. Jest to bardzo wygodne dla każdego klienta ponieważ mamy wszystko dokładnie i przejrzyście przedstawione.

Co zrobić, żeby otrzymać pożyczkę ratalną w wonga com?
To jest naprawdę bardzo proste wystarczy, że wybierzemy opcje pożyczki ratalne i przejdziemy do wypełnienia elektronicznego wniosku. Po wypełnieniu czekamy na pozytywną decyzję, którą otrzymamy jeżeli posiadamy zdolność kredytową w BIK i biurach informacji gospodarczych, krótko mówiąc trwa weryfikacja naszej tożsamości. Jeżeli zostaje przyznana pozytywna decyzja to następnie następuje proces zawierania umowy w formie elektronicznej. Pieniądze są przesyłane na konto za pomocą szybkiego przelewu, dzięki któremu gotówkę na naszym koncie możemy mieć już w 15 minut.

Bezpieczeństwo i rzetelność prowadzonych działań.
Dane są sprawdzane po to, żeby sprawdzić czy nikt się przypadkiem pod nikogo nie podszywa, czy ktoś się nie posługuje cudzymi danymi. Sprawdzanie historii kredytowej klienta świadczy tylko i wyłącznie o odpowiedzialności firmy. Dzięki temu wszystkiemu firma wonga.com cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów.

Prosto i przejrzyście.
Wiele osób boi się zawierania takich umów oraz brania pożyczek online. Wonga.com przedstawia w sposób prosty i zrozumiały wszystkie informacje. Podaje całkowity koszt spłaty dzięki czemu klient już na samym początku otrzymuje wszystkie niezbędne informacje.

W całości online.
Cały proces zarówno składania wniosku jak i przelewu gotówki na konto odbywa się online. Jest to bardzo wygodny sposób dla osób, które nie lubią tracić swojego cennego czasu. Wystarczy mieć dostęp do internetu by móc załatwić wszystkie niezbędne formalności.

Podsumowując zarówno pożyczka krótkoterminowa czy pożyczka ratalna jest to idealny sposób na zrealizowane swoich marzeń. Możemy wyjechać na swoje wymarzone wakacje, kupić swojej bliskiej osobie wymarzony prezent lub też sobie sprawić przyjemność i kupić swoje wymarzone meble.

Oto kilka prostych kroków do otrzymania pożyczki wonga. com.
Na samym początku zastanówmy się jaką kwotę pożyczki chcemy wziąć i na jaki okres. Następnie wchodzimy na stronę wonga.com i za pomocą suwaków sprawdzamy kwotę do spłaty i przechodzimy do wypełniania wniosku. Musimy pamiętać, że powinniśmy mieć naszykowany obok numer rachunku bankowego, numer telefonu komórkowego, dowód osobisty oraz adres emailowy. Postępujmy zawsze zgodnie z instrukcją obsługi wpisujmy wszystkie te dane o które nas proszą w celu potwierdzenia tożsamości.
W celu potwierdzenia tożsamości i sprawdzeniu historii kredytowej i gdy zostanie przyznana pozytywna decyzja ostatnim krokiem jest zawarcie umowy i pieniądze przelane na nasze konto. Jest to wszystko bardzo proste i szybkie.

Artykuł powstał dzięki portalowi chwilówka na dowód

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o