Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczki długoterminowe- porównanie ofert

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczki długoterminowe- porównanie ofert

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje pożyczek. Nie każdy jednak może otrzymać ją w banku. W związku z tym, na rynku pojawia się coraz więcej ofert dotyczących pożyczek pozabankowych online. Każda z nich dostępna jest po wypełnieniu naprawdę minimum formalności.  Wystarczy wypełnić formularz i złożyć wniosek za pośrednictwem internetu. Każda osoba zainteresowana ma do wyboru, tzw. chwilówki oraz pożyczki długoterminowe.

Pożyczki długoterminowe – porównanie ofert

Te drugie charakteryzują się tym, że umowa zawierana jest na kilka miesięcy, a kwota zobowiązania spłacana jest w ratach. Jednak jeśli posiadasz dobrą zdolność kredytową, powinieneś rozważyć pożyczki bankowe, które mają zdecydowanie korzystniejszą ofertę. Jednak naprzeciw  oczekiwaniom i potrzebom osób, którym banki odmawiają pomocy finansowej na rynku pojawia się coraz więcej firm pożyczkowych. Każda z nich ma inną ofertę, w związku z tym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wysokość pożyczek długoterminowych zaczyna się na kilkudziesięciu złotych, a kończy na nawet kilkudziesięciu tysiącach. Pieniądze można pożyczyć na okres od dwóch do nawet dwudziestu czterech miesięcy.  Oferty firm pożyczkowych różnią się od siebie wysokością minimalnej i maksymalnej kwotą pożyczki, okresami spłaty, terminami spłat oraz wysokością rat. Poniżej przedstawiamy ofertę kilku pożyczkodawców.

 

Aktualnie jedną z najlepszych ofert posiada firma Wonga. Na rynku wyróżnia się tym, że oprócz pożyczek krótkoterminowych udziela także tych długoterminowych. Koszty pożyczki u tego przedsiębiorcy są względnie atrakcyjne. Względnie, ponieważ lepsze oferty można prawdopodobnie znaleźć tylko w bankach.  Jeżeli pożyczysz w tej firmie 2000 zł, to po roku będziesz mieć do spłaty 2968,60 zł, a rata Twojego ,,kredytu” wyniesie 247,39 zł. Minimalna kwota pożyczki wynosi  50 zł, a maksymalna 3000 zł.  Okres zaciągnięcia zobowiązania to minimum dwa miesiące, a maksymalnie 24 miesiące. Dodatkowo koszt pierwszej pożyczki w Wonga wynosi tylko 10 zł w przypadku terminowej spłaty. Niestety mankamentem pożyczki jest fakt, że za pierwszym razem możesz pożyczyć maksymalnie 1500 zł, a do 3000 zł możesz pożyczyć dopiero od drugiej pożyczki.

 

Kolejna w rankingu jest pożyczka w Providencie, która aktualnie cieszy się mianem najbardziej rozpoznawalnego na rynku pożyczkodawcy. Firma ta oferuje dwa sposoby pożyczek. Jednym z nich jest ,,samoobsługowa pożyczka online”.  Jest ona udzielana klientowi całkowicie przy pomocy internetu. Nie musisz nigdzie wychodzić, ani nikogo zapraszać do swojego domu, aby zawrzeć umowę. Minimalna kwota pożyczki wynosi 300 zł, a maksymalna sięga 15 000 zł. Okres na jaki można pożyczyć pieniądze wynosi 3, 6, 12, 18 albo 24 miesiące. Oferta, tak jak w przypadku Wongi, jest stosunkowo atrakcyjna. Jeżeli pożyczysz 2000 zł, to po roku będziesz musiał oddać  3065, 64zł.  Koszt miesięcznej raty wyniesie wówczas 255, 47 zł.  Druga opcja pożyczki w tej firmie jest nieco droższa, ale nie musisz pamiętać wówczas o wykonaniu przelewu, ze względu na to, że po podpisaniu umowy dostaniesz opiekuna, który będzie po te pieniądze przychodził. Jest to zdecydowanie droższa opcja. Przy pożyczce 2000 zł, po roku oddasz 3235,20 zł, a Twoja miesięczna rata wyniesie 269, 61 zł. Jeżeli chodzi o kwoty pożyczki, to są dokładnie takie same, jak przy wersji online. Jednak terminy spłaty różnią się tym, że oprócz umowy na miesiące, możemy podpisać również taką, która będzie trwała 30, 45, 60, 75 oraz 90 tygodni. Wybór należy do Ciebie.

 

Trzecie miejsce w rankingu zajmuje firma Zaplo, w której pieniądze pożyczysz na minimum 3 miesiące, a maksymalnie na 24. Wysokość pożyczki to minimum 1000zł, a maksymalnie 10 000 zł. Następne miejsce należy do HapiPożyczki. Firma ta oferuje pożyczki, których widełki zaczynają się na 800 zł, a kończą na 10 000 zł. Okres spłaty waha się pomiędzy 3 a 24 miesiącami. Następna jest firma Ferratum. Oferuje ona pożyczki na okres od 6 do 24 miesięcy oraz na kwoty pomiędzy 1000zł a 5000zł. Na rynku znajdziesz również takich pożyczkodawców, jak InCredit, Ratka.pl, TakTo oraz Feniko.

 

To którą z powyższych pożyczek zależy do Ciebie oraz od tego, czy spełniasz wszystkie wymagania jakie poszczególne firmy stawiają swoim klientom. Większość z nich wymaga ukończonych 18 lat oraz obywatelstwa polskiego. Klient nie może również, w większości przypadków, figurować w bazach dłużników. Jeżeli jesteś zainteresowany zaciągnięciem długoterminowej pożyczki pozabankowej, musisz przeanalizować szczegółowo oferty wszystkich pożyczkodawców pod kątem swoich wymagań.

Artykuł powstał dzięki portalowi Kredyty Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x