Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Pożyczka długoterminowa via sms

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Pożyczki długoterminowej via sms

Pożyczka długoterminowa via sms oferta współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

Pożyczka długoterminowa via sms

Via sma jest innowacyjną firmą, która udziela szybkich pożyczek przez internet. Działają już od 2009 roku w 7 krajach europejskich. W Polsce pojawili się na początki 2011 roku, a wystarczył tylko rok czasu aby Via sms otrzymała wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”. Posiadają silną i stabilna pozycję na rynku pośród firma, a to wszystko zawdzięczają nowoczesnej technologii oraz tym, że świadczą usługi klientom jak na najwyższym poziomie. Sa członkiem i jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych.

złóż wniosek

Oferują szybkie pożyczki, których wypłata następuje już w 15 minut. Te szybkie pożyczki to tzw. „chwilówki” Via sms oferuje spłatę do 30 dni a maksymalną kwotę jaką są w stanie zaoferować klientowi to 4000 zł. Klienci głównie zapożyczają się w via sms w celu spłaty swoich dotychczasowych zobowiązań np. mają do spłaty zaległe rachunki. Via sms pozwoli im na to, żeby pozbyć się zaległości i to bez zbędnych formalności. Cały proces odnośnie pożyczki jest skrócony do minimum trwa on nawet tylko i wyłącznie 15 minut co jest ogromnym udogodnieniem dla klienta, gdzie klient na dniach musi spłacić zobowiązanie np. właśnie dotyczące rachunków a nie ma za co ich opłacić. Dzięki via sms jest to możliwe.

Jak pożyczyć?

Wystarczy wejść na stronę internetową VIA SMS PL, gdzie należy za pomocą kalkulatora wybrać kwotę oraz termin spłaty. Następnie należy kliknąć przycisk „weź pożyczkę” i postępować z dalszymi wskazówkami.

W przypadku starania się o pożyczkę w VIA SMS pierwszy raz oczywiście należy się najpierw zarejestrować przy której potrzebne będzie nasze i mię i nazwisko, adres email, numer dowodu osobistego, PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby móc skorzystać z takiej pożyczki trzeba spełniać wymogi ale jest ich naprawdę niewiele to znaczy trzeba mieć obywatelstwo polskie, z takiej pożyczki mogą skorzystać osoby w wieku od 20 do 65 lat, trzeba mieć stały dochód oraz nie wolno widnieć w żadnym rejestrze dłużników jako dłużnik czyli nie można posiadać negatywnej historii kredytowej.

Jeżeli się zarejestrujemy to po chwili otrzymamy wiadomość sms z kodem, który należy wprowadzić w odpowiednie okno na stronie internetowej VIA SMS.

Jeżeli klient berze pożyczkę w VIA SMS po raz pierwszy musi zrobić przelew na kwotę 0,01 zł jest to opłata rejestracyjna, którą się wykonuje z własnego konta bankowego. W tytule takiego przelewu należy umieścić: „Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID i tutaj podajemy nasz numer klienta. To jest najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na poinformowanie VIA SMS o własnym rachunku bankowym, jest to opłata bezzwrotna i tylko raz się ją opłaca przy rejestracji. Oczywiście istnieje możliwość wzięcia kolejnej pożyczki wystarczy wysłać sms i podać kwotę, którą byśmy chcieli pożyczyć lub złożyć wniosek na własnym profilu VIASMS. PL

VIA SMS oferuje nieograniczoną ilość razy wzięcia pożyczki, ale aby móc wziąć następna najpierw należy spłacić tą, która została zaciągnięta.

Po zakończonej rejestracji w sposób szybki jest podejmowana decyzja. Informacja czy jest ona pozytywna czy negatywna zostaje przesyłana za pomocą wiadomości sms. W sytuacji, gdy decyzja jest pozytywna już w ciągu 15 minut pieniądze zostają przelane na rachunek bankowy klienta. Wszystko zależy tak naprawdę od tego w jakim banku ma klient swoje konto. Gotówka znajdzie się na koncie w ciągu 15 minut jeżeli klient posiada swoje konto w takich bankach jak: MilleniumBank, mBank, MultiBank, BREBankSA, BZWBK, PKO SA, Alior Bank lub ING Bank.

Via sms podkreśla, że w większości banków, w których maja konta nie wykonują przelewów weekendami np. BRE BANK przelewy są tutaj zlecane do godziny 18 w dni robocze a w przypadku ING Bank przelewy są realizowane do 20.00 w dni robocze. To taka krótka ale ważna informacja dla klientów, żeby się nie denerwowali dlaczego nie ma jeszcze ich gotówki na koncie.

I najprzyjemniejszą czynnością dla klienta jest to oczywiście odbiór swoich pieniędzy. Dzięki via sms klient może zrealizować wszystkie zaplanowane do tej pory swoje plany i marzenia.

W przypadku pożyczki dla stałego klienta, który potrzebuje kolejnej pożyczki przedstawia się to w następujący sposób. Oczywiście na samym początku należy na stronie internetowej via sms złożyć wniosek o pożyczkę. Klient musi wejść na stronę i zalogować się na swój profil po czym wybiera kwotę i termin spłaty pożyczki po wybraniu klika „weź pożyczkę”. Podobnie jak w pożyczce branej po raz pierwszy klient oczekuje na informacje odnośnie decyzji o pożyczce może być ona zarówno negatywne jak i pozytywna. Klient otrzyma ją w wiadomości sms. W przypadku decyzji negatywnej via sms złoży propozycję niższej kwoty od tej o którą się klient ubiegał.

Jeżeli klient zgodzi się na niższa, kwotę, którą zaproponował via sms wystarczy, że zatwierdzimy na naszym profilu decyzję. Via sms po otrzymaniu przez klienta akceptacji o pożyczce w ciągu kilku minut przelewa pieniądze na konto klienta. Via sms informuje również za pomocą wiadomości sms że cały proces został zakończony i że środki zostały przelane na rachunek bankowy. Czas w jakim pieniądze znajdą się na koncie jest uwarunkowany z jakim bankiem współpracujemy.

Jak zwrócić?

Ważne jest aby dokonać spłaty dokładnie w uzgodnionym wcześniej terminie.

Spłaty można dokonać poprzez bank internetowy przelewając określoną kwotę na konto via sms. Tytuł przelewu powinien brzmieć: Spłata pożyczki ID KLIENTA (NASZ NUMER REJESTRACJI)

Odbiorca VIA SMS PL

Adres: Al. Jerozolimskie 123 A, 02017 Warszawa.

W celu udogodnienia via sms podaje klientowi następujące rachunki bankowe na, które można wykonać przelew.

Alior Bank/TMobile/Bank BPH 51 2490 0005 0000 4600 3522 2342

BRE (mBank/MultiBank) 51 1140 1010 0000 5387 54000 1001

BZ WBK 18 1090 1030 0000 0001 1595 2708

PKO Bank Polski / Inteligo 63 1020 1026 0000 1802 0182 9407

Millenium Bank 62 1160 2202 0000 0001 8312 3466

Bank PKO SA 20 1240 2063 1111 0010 3870 2339

ING Bank 79 1050 1012 1000 0023 5892 9863

Jeżeli zaciągnięta pożyczka zostanie spłacona to bez problemu klient może wnioskować o kolejną.

Jeżeli klient po spłacie odczeka 7 dni to limit kwotowy kolejnej pożyczki będzie wyższy. 2000 zł – jeżeli pożyczamy drugi raz, 2500 zł jeżeli pożyczamy po raz trzeci, 3000 zł w przypadku czwartej pożyczki. Maksymalnie można pożyczyć 4000 zł przy piątej pożyczce.

Konsekwencje w przypadku braku płatności.

Koszty opóźnienia (konsekwencje finansowe)

W przypadku braku spłaty pożyczki w określonym terminie płatności dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego oraz 5,5 punktów procentowych w skali roku, obowiązującego w dniu zwrotu pożyczki.

Potencjalny wpływ na ocenę zdolności kredytowej.

Negatywnie wpływa na naszą historię kredytową opóźnienie w spłacie pożyczki. Negatywna historia kredytowa źle wpływa na nas, ponieważ ogranicza naszą swobodę w funkcjonowaniu na rynku konsumenckim w i prowadzeniu działalności gospodarczej. Czasami nawet utrudnia oraz uniemożliwia korzystanie z usług finansowych, telekomunikacyjnych, multimedialnych czy wynajem lokalu.

Procedury odzyskania wierzytelności.

Jeżeli klient nie dotrzyma terminów spłaty pożyczki via sms jest zmuszony do podjęcia procedury windykacyjnej przez co umieszczany jest negatywny wpis w Biurach Informacji Gospodarczych.

Podsumowując.

Pierwsza pożyczka może wynosić do 1500 zł a maksymalnie via sms jest w stanie pożyczyć 4000 zł. Via sms niestety nie ma możliwości zaoferowania przedłużenia terminu spłaty. Nie potrzebują żadnych dokumentów wystarczy tylko telefon komórkowy i konto banku w Polsce. Nie trzeba dostarczać żadnych zastawów ani poręczeń. Istnieje możliwość zaciągnięcia w via sms pożyczki pomimo że klient ma już zaciągnięty kredyt w banku lub innej instytucji finansowej, wystarczy że klient nie ma nieterminowych spłat pożyczek czy kredytów w innych instytucjach finansowych. Wniosek o decyzję odnośnie pożyczki jest rozpatrywany zaraz po przelaniu przez klienta kwoty 0,01 zł jest to opata rejestracyjna. Istnieją sytuacje, że wniosek może zostać odrzucony spowodowane jest to głównie tym, że dane klienta są wpisane w bazie rejestrze dłużników, nie udało się skontaktować telefonicznie w celu weryfikacji lub weryfikacja ta nie przebiegła pomyślnie, klient ma negatywną historię pożyczkową w VIA SMS lub ma aktualnie aktywna pożyczkę w VIA SMS – są to najczęstsze powody odrzucenia pożyczki. W VIA SMS nie można mieć więcej niż jednej pożyczki. Via sms posiada program lojalnościowy, który jest skierowany do stałych klientów a wszelkie rabaty są naliczane automatycznie. Koszt sms, który został wysłany na numer 71200 to 1,23 zł z VAT. W przypadku niezdolności spłaty pożyczki klient powinien w sposób natychmiastowy zgłosić się do biura obsługi via sms w celu znalezienia jak najlepszego rozwiązania w tej sytuacji. Jeżeli mimo wszystkiego spłata pożyczki nie zostanie uregulowana to via sms jest zmuszona do naliczania oprocentowania od zadłużenia przeterminowanego, przekazania sprawy na postępowanie sądowe, przekazanie sprawy na postępowanie sądowe – nakaz zapłaty oraz pociągnie się dalej za tym egzekucja komornicza. Jak widać warto spłacać terminowo raty chociażby w celu uniknięcia tych wszystkich nieprzyjemności.

Kontakt:

tel:

fax:

viasms. pl

Adres: VIA SMS PL Sp. z o. o.

Siedziba firmy Al. Jerozolimskie 123 A, 02017 Warszawa

Współpraca dla agentów.

Kredytum pl. oferuje współpracę wszystkim osobą na stanowisku agenta może być to zarówno stała praca jak i dodatkowy dochód. Obecnie pracuje już ponad 13 tysięcy agentów ale cały czas poszukiwani są nowi. Agenci są odpowiedni przeszkoleni oraz bezpłatnie otrzymują niezbędne im do pracy narzędzi dostęp do internetu, laptop oraz różnego rodzaju plakaty i ulotki. Dzięki temu, że przeprowadzane są odpowiednie szkolenia nie jest wymagane żadne wykształcenie w tym zakresie. Na wszelką pomoc mogą liczyć od doświadczonych doradców. Agent sam decyduje ile zarobi, ponieważ sam ustala czas swojej pracy.

Współpraca dla partnerów biznesowych.

Kredytum.pl oferuje usługi w różnych branżach. Otwarci są na współpracę z branżami energetycznymi, telekomunikacyjnymi, reklamowymi motoryzacyjnymi i innymi. Oferują pożyczkę od 100 do ponad miliona złotych. Posiadają dział call center, który codziennie kontaktuje się z klientami oferując usługi. Mobilni doradcy zawsze docierają do klienta w celu przedstawienia usług. A serwis internetowy jest cały czas ulepszany przez informatyków. Posiadają wiele stron internetowych dla firm lokalnych oraz najlepszych agentów.

Kredytum.pl zaprasza do współpracy.

Chętne osoby mogą się z nimi skontaktować poprzez formularz kontaktowy oraz na podany adres: Kredytum.pl Spółka Akcyjna Ul. Koszalińska 31/4

78-100 Kołobrzeg

tel: 814 400 001

email: agent@kredytum.Pl

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x