Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Program Partnerski nazwa.pl

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy facet może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest także dla klientów indywidualnych, jak również marek świadczących usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety i instytucji zajmujące start w Układzie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Układzie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci lub nasi będą przyjmować z najciekawszych usług hostingowych, natomiast ich branży będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś inną usługę, jaka stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dobrze i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% z jakiegoś innego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla każdych klientów firmy, jak więcej osób które nie są także usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać także do bliskich, jak także do bliskich użytkowników. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich podawane są punkty, które można wymienić na kasę czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo mężczyzn z dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Układzie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na punkt naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Układzie Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x