Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Siłownia Sianów

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien prosić o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać u siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że ale nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice gdy nasi przodkowie- testosteron dużo jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej wielkości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Kołobrzeg

Prostą tego winą jest prosty testosteron, z zmianie przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to koniec wzrastającego odsetku klientów z nadwagą (im znacznie tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak bowiem nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Jeżeli istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się z ostatnim walczyć. Ten materiał podpowie Ci nie tylko, gdy się wyluzować, jednak także kiedy pozostałymi formami dać sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To dziś ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Funkcjonując na bliską metę- mobilizuje nas do zadania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety teraz w świętej w większości przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z zamierzchłych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym szczególnie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to akurat odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), składanie się tłuszczu, czy kłopoty ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najniebezpieczniejsze dla klientów- konkuruje z własnym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich rodzajów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i lekki sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie wybierać Ci pisać 😉 Po piąte- kontakt z pozostałym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są tylko dla starych, znerwicowanych bab)… a również jedna, bardzo ciekawa informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz przekonany siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niezmiernie istotne, dlatego zawsze stawiam nań właściwą uwagę. Pozwól je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Kołobrzeg

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają niewielkie ilości testosteronu, choć niektórzy myślą, iż zamierzają go jedynie samcy, no a my wytwarzamy takie części estrogenu, choć kojarzony jest wyjątkowo z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To raczej tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmianie powoduje odbijanie się tłuszczu… i przymierze się zamyka. I wtedy się dziwisz, że tyle panów ma wysokie piersi i brzuchy, jakby istnieli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak znaczące jest uważanie o strategię również jak mocno lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera pochodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w krótszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to szybko duża dawka tych złych związków)

Siłownia Kołobrzeg

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to rano, interesując się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego minimalną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego form. Ważna zatem dojść na moc sposobów. Przede każdym- przewietrz pokój przed pójściem do łóżka. Badania prowadzą, że najlepiej śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest bardzo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, czy nie śpimy na aukcja miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimne), nie nasilać się przed snem grami czy filmami zaś nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, ale jeśli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które umożliwiają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a właściwie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj także o to, żeby mieć duży stopień witaminy D (na stan jesienno-zimowy przekonuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo więc świetnie się wchłania), cynku i selenu. I skoro więc dla Ciebie jeszcze za kilku- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które mówią, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, lecz są także takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja myśl jest taka, że wszystek system jest wyjątkowy a warto używać na sobie, jeżeli tak są to proste sposoby. Wtedy gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Kołobrzeg

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam wiele niższa temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i dokładnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli idziesz na saunę- nie przypominaj tego głównie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się ponadto nie brać długich, gorących kąpieli. Nie zostawiaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie chodź obcisłych bokserek ani spodni. A tak śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Kołobrzeg

Bądź obowiązkowy

Noszę na bada dwojaką aktywność: Seksualną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni dostarcz ją polecają. Cóż, tu i musisz rozliczyć się na siebie i zrobić eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, stanowić to będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni także nie znasz poprawnej techniki- nie kończ się od razu na nie wiadomo jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania prowadzą, że zwłaszcza ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie pozostawaj to na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I zarabiaj. Mam szansę, iż nie olejesz danej w obecnym dokumencie myśli i sprawisz kroki, by stać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Kołobrzeg

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x