Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

SMART pożyczki opinie

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
SMART pożyczki opinie

Pożyczka długoterminowa smart pożyczka oferta i współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

SMART pożyczki opinie

Informacje o właścicielu strony udzielającej pożyczki online.

Mała pożyczka Sp. z o. o. Posiada swoją siedzibę w Białymstoku przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 B, 15888 Białystok. Mała pożyczka wpisana jest w rejestr przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzącego przez Sąd Rejonowy W Białymstoku XII Wydział Gospodarczy. Spółka ta prowadzi działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa kredytowego zgodnie z ustawą z 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim na rzecz Podmiotów Współpracujących. Na podstawie odpłatnych umów pośrednictwa finansowego, Pośrednik posiada umocowanie do dokonywania faktycznych i prawnych czynności związanych z przygotowaniem, oferowaniem i zawieraniem umowy pożyczki. Umowy pożyczek zawierane są przez podmioty współpracujące z Pośrednikiem.

Informacje dotyczące pożyczkodawcy.

Pośrednik współpracuje z następującymi instytucjami pożyczkowymi: PIXO Sp. z o. o. Posiadająca swoją siedzibę w Białymstoku na ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 B, 15888 Białystok, wpisana jest do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzącego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku. Współpracuje również z LTU Finance Sp. z o. o. Mająca również swoją siedzibę w Białymstoku przy ul. Jurowieckiej 56, 15101 Białystok i również ta forma jest wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzącego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku.

Podmioty, które współpracują z pośrednikiem udzielają krótkoterminowych pożyczek na odległość zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Są określone konkretne kwoty oraz okresy ich kredytowania. Można uzyskać kwoty od 200 zł do 3000 zł a okresy kredytowania są następujące: 10, 15, 20, 25 oraz 30 dni.

Przykład pożyczki internetowej na dzień np. 01.06.2016 r.

W przypadku pożyczki, która jest objęta promocja nie ma żadnych dodatkowych kosztów, zaraz postaram się to w sposób przejrzysty przedstawić i wyjaśnić. Jedyną dodatkową opłatą jest opłata rejestracyjna, która wynosi zaledwie 0,01 zł. Jeżeli pożyczka jest wybrana na okres od 10 do 30 dni na kwotę 1000 zł jest ona całkowicie za 0 zł jak wyżej wspomniałam nie ma tutaj żadnych dodatkowych kosztów. Jej Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, opłata przygotowawcza 0%, oprocentowanie stałe w skali roku również 0%, prowizja 0 zł. Także całkowita kwota do spłaty się nie zmienia pozostaje 1000 zł. Inaczej jest natomiast w przypadku pożyczki, która nie jest objęta ofertą promocyjną. A więc jeżeli kwota pożyczki również wynosi 1000 zł a czas spłaty trwa 30 dni to dodatkowy koszt pożyczki wynosi 274 zł, nie trzeba się natomiast martwić o oprocentowanie w skali roku ponieważ wynosi 0% tak jak w przypadku oferty promocyjnej, zmienia się również Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która wynosi 1804%. Także całkowita kwota spłaty pożyczki wynosi 1274 zł. Natomiast jeżeli pożyczka ta nie zostanie spłacona w terminie, niestety ale Pożyczkobiorca będzie zobowiązany do spłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składa się wiele dodatkowych elementów takich jak: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki oraz koszty związane z podjętymi czynnościami przez Pożyczkodawcę, które mają na celu odzyskanie należności od Pożyczkobiorcy. Także jak widać warto każdą pożyczkę spłacić w terminie, ponieważ nie spłata powoduje dodatkowe nie przyjemne konsekwencje.

Przedłużenie pożyczki krótkoterminowej oraz opóźnienie w spłacie pożyczki.

Każdy nowy klient ma możliwość skorzystania z promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” gdy pojawia się problem ze spłatą takiej pożyczki istnieje możliwość przedłużenia spłaty na ten sam okres na jaki była brana pożyczka. Jeżeli pożyczka była udzielona na 30 dni to można uzyskać przedłużenia spłaty pożyczki na kolejne 30 dni ale pod warunkiem opłacenia określonej opłaty. Rozwiązanie takie stosuje się do nowych klientów. Natomiast w przypadku stałych klientów, którym po raz kolejny została przyznana pożyczka w celu odroczenia określonego terminu spłaty mogą skorzystać z pożyczki refinansującej, która jest udzielana przez pożyczkodawcę współpracujący z Smart Pożyczka. Niestety jeżeli mimo takiego udogodnienia pożyczka nadal nie zostanie spłacona lub nadal powstają opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca ma prawo do podjęcia działań, które polegają na zwrocie pożyczki przez Pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie wezwany do swojego zadłużenia telefonicznie, poprzez wiadomość sms, email lub może nawet otrzymać pisemne wezwanie do zapłaty. Jeżeli dojdzie do sytuacji, że Pożyczkobiorca i Pożyczkodawca spotkają się w sądzie to koszty takiego postępowania sądowego ponosi Pożyczkodawca. Także należy pamiętać, że wszystkie pożyczki należy spłacać uczciwie i terminowo, żeby nie spotkać się z nie przyjemnymi sytuacjami.

SMART pożyczka przez internet lub SMS.

Smartpożyczka.pl jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, którzy nie lubią tracić swojego cennego czasu w kolejkach oraz poszukiwać mnóstwa potrzebnych dokumentów. Pożyczka ta właśnie tym się charakteryzuje czyli szybkością i brakiem zbędnej formalności. Pożyczkę taka można wziąć wszędzie czy to w tramwaju, sklepie czy w domu gotując obiad. Wystarczy wziąć do ręki telefon, tablet czy komputer i wejść na stronę internetową a tam za pomocą suwaka możemy wybrać potrzebną nam kwotę. Może być to kwota maksymalnie do 3000 zł a pieniądze w sposób natychmiastowy pojawią się na koncie. Pożyczka ta różni się bardzo od pożyczki w banku, przede wszystkim nie pytają na co jest brana konkretna pożyczka nie interesuje ich to, interesuje ich jedynie zadowolenie klienta i żeby klient w przyszłości do nich wrócił. Nie wymagają również kompletowania dokumentów i nie czeka się na decyzje po kilka dni czy dłużej. Także jeżeli ktoś potrzebuje pożyczki bez zaświadczeń smartpozyczka.pl jest idealnym rozwiązaniem. Biorąc pożyczkę w SMART każdy może czuć się swobodnie dzięki temu jak już wyżej wspomniałam, że nie musi się tłumaczyć na co. Może ją przeznaczyć na dowolny cel i spełnić swoje dotychczasowe marzenia, czy to zakup nowego telefonu a może wspólny wyjazd na wyczekiwane już od dłuższego czasu wakacje a może był potrzebny dentysta czy korepetycje dla naszego dziecka. W szybki sposób może być to wszystko zrealizowane.

O pożyczkę można się starać przez całą dobę czynni są 24 h i to 7 dni w tygodniu. Wystarczy po wejściu na stronę internetową wybrać kwotę jaką chcemy pożyczyć za pomocą suwaka, wypełnić również należy formularz i ustalić datę spłaty, która jest dogodna dla klienta ponieważ jest wiele możliwości na 10, 15, 20, 25 lub na 30 dni. Pozostałymi formalnościami zajmuje się SMART. Każdy klient jest obsługiwany w sposób indywidualny a pożyczka jest dobierana w taki sposób, żeby nie była powodem utraty zdolności kredytowej. Oczywiście istnieje możliwość wzięcia kolejnej pożyczki, ale najpierw trzeba spłacić tą którą się wzięło. Firma ta zawsze kieruje się zasadami etycznymi. Pozostają cały czas w kontakcie z klientem. Każdy klient ma dostęp do wzoru umowy na stronie internetowej, zawarte są również tabele opłat. Jeżeli klient chce zawrzeć pożyczkę ale ma jeszcze dodatkowe pytania zawsze może skorzystać z pomocy doradców oraz wyczytać również może wszelkie informacje na stronie internetowej. Najważniejszy jest dla nich kontakt z klientem.

Pożyczki SMART to: przede wszystkim ogromna wygoda dla klienta, ponieważ można wziąć taka pożyczkę online lub za pomocą wiadomości sms, a w dodatku jest ona dostępna z każdego urządzenia czy to stacjonarnego czy mobilnego. Pieniądze przelewane są na konto w sposób ekspresowy bo gdy tylko zostanie przyznana pozytywna decyzja pieniądze od razu znajdują się na koncie także nie trzeba długo czekać. Nie ma tutaj ani zaświadczeń ani nie potrzebnych formalności, których wyszukanie i przygotowanie zazwyczaj zajmuje mnóstwo czasu. Nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat, brak jakichkolwiek opłat za obsługę, przelewy czy spłatę pożyczki internetowej. Pożyczkę można pożyczyć na co tylko chcemy czy to na remont, wakacje, rachunki itp.

Promocje.

Ponieważ mamy obecnie czas świąteczny SMART przygotował dla swoich klientów rewelacyjną świąteczną ofertę. Chcą zadbać o portfel swoich klientów i oferują wszystkie pożyczki tańsze o 50%. Z oferty tej może skorzystać każdy klient, który brał już pożyczkę w SMART i oczywiście ją spłacił. Wystarczy, że złoży wniosek o taką pożyczkę a koszty prowizji będą niższe o połowę.

W dodatku jeżeli zaciągnięta pożyczka będzie spłacana w terminie uzyska się wtedy 50% rabatu co umożliwia na pożyczanie jeszcze więcej i jeszcze taniej.

 

Świąteczna promocja trwa od 12.12.2016 roku do 24.12.2016 roku. Wszystkie szczegóły promocji są zawarte w regulaminie.

 

Jak pożyczyć?

 

Pożyczka online

Pożyczki pozabankowe w internecie.

Dzięki rozwijającemu się rynkowi wzięcie pożyczki robi się coraz to bardziej wygodniejsze dla klienta. Sektor finansowy jest o wiele bardziej życzliwy dla klienta niż kiedyś. W dzisiejszych czasach można uzyskać pożyczki pozabankowe już bez wychodzenia z domu.

Wypłata gotówki na konto.

Pożyczka udzielana jest w sposób ekspresowy można ją uzyskać zarówno online poprzez złożenie wniosku oraz poprzez wysłanie wiadomości sms. Z oferty tej może skorzystać każdy Obywatel Rzeczpospolitej Polskiej ale pod warunkiem, że ma ukończone 21 lat.

Nowy klient SMART może skorzystać z pożyczki w kwocie do 1000 zł, druga pożyczka również wynosi 1000 zł, przy trzeciej i czwartej można już wziąć nieco więcej, ponieważ kwotę 1500 zł a przy piątej i szóstej jest to już kwota 2000 zł, przy wzięciu siódmej pożyczki można pożyczyć nawet do 3000 zł i kolejne następne też tyle wynoszą.

Gwarantowana jest rzetelność wobec klienta i brak jakichkolwiek ukrytych opłat. Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie także pieniądze są na wyciągnięcie ręki.

Pożyczka przez internet.

Aby uzyskać taką pożyczkę wystarczy: zarejestrować się na stronie internetowej, po rejestracji należy zalogować się na swoim profilu poprzez wprowadzenie swojego peselu i tymczasowego hasła, następnie należy pamiętać, żeby zmienić hasło tymczasowe na swoje własne, po zmianie hasła należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty w jakim chcemy spłacać, a na samym końcu należy wszystkie te czynności potwierdzić za pomocą przycisku POTWIERDZAM.

Pożyczka przez SMS,

Jeżeli wolimy natomiast uzyskać pożyczkę przez wiadomość sms wystarczy, że wyślemy sms na numer  o treści: POZYCZAM (spacja) PESEL (spacja) Kwotapozyczki (spacja) ilość dni

Przykładem jest np. w przypadku chęci wzięcia pożyczki na kwotę 200 zł na okres 10 wystarczy w treści sms wpisać: POZYCZAM (PESEL) 200 10

Po wysłaniu takiego sms otrzymamy wiadomość z Kodem Wniosku. W przeciągu godziny od otrzymania Kodu Wniosku należy wysłać sms na numer  o treści: POTWIERDZAM (spacja) KodWniosku

Przykład:

POTWIERDZAM453XXXXXXXXXXXX

 

Jak działają pożyczki sms?

Wniosek taki można złożyć wyłącznie z numeru telefonu komórkowego, który został podany podczas rejestracji na stronie internetowej. Taryfa mówi o kosztach smsa oraz aby móc się ubiegać o taką pożyczkę należy najpierw zalogować się na stronie internetowej.

Jak to działa?

Dlaczego SMART pożyczka?

Ponieważ ich głównym celem oraz założeniem jest to, aby w sposób szybki i niezawodny umożliwić klientowi wzięcia krótkoterminowej pożyczki. Pożyczki są dostępne całą dobę i to przez cały tydzień od poniedziałku do piątku i to przez cały rok. Są to tylko trzy proste kroki przy rejestracji po której należy oczekiwać na sms z odpowiedzią.

Kim jest klient SMART ubiegający się o chwilówkę?

Przede wszystkim obywatelem RP, przedział wiekowy jest ściśle określony od 21 lat do 73 lat, musi posiadać aktualne zatrudnienie oraz nie może widnieć jako dłużnik w rejestrze dłużników.

Warunki pożyczki pozabankowej.

Na wstępie należy zapoznać się z warunkami oraz regulaminem SMART. Następnie jeżeli wniosek zostanie zatwierdzony pieniądze od razu są przelewane na konto w przypadku tego samego banku przelew realizowany jest w ten sam dzień roboczy jeżeli są to inne banki należy oczekiwać na przelew na kolejny dzień roboczy. O decyzji dowiadujemy się za pomocą sms lub wiadomości email. Pierwszą pożyczkę można wziąć do 1000 zł na okres od 10 do 30 dni i to za darmo.

Gwarancja.

Szybka pożyczka w SMART to gwarancji: indywidualnego podejścia do każdego klienta z osobna, oferowane są wysokiej jakości usługi, które są potwierdzone certyfikatem, wszystkie warunki umowy są dokładnie przedstawione klientowi, można skorzystać z różnych wariantów pożyczek, w wszelkie dane są przechowywane w bezpieczny sposób.

Usługa ta jest na tyle wygodna dla klienta, że można starać się o taką pożyczkę za pomocą; laptopa, komputera, tableta, czy komórki.

Jak spłacić?

Spłata chwilówki w terminie.

Pożyczkobiorca ma obowiązek spłaty zaciągniętej pożyczki, natomiast gdy pojawią się jakiekolwiek problemy ze spłatą może skorzystać z odroczenia terminu spłaty pożyczki. Spłata ta powinna być dokonana za pomocą przelewu na podany rachunek bankowy. Wszystkie informacje o aktualnej kwocie oraz dane do przelewu można znaleźć po zalogowaniu się na swoje konto.

Pierwsza darmowa pożyczka.

Każdy nowy klient może skorzystać z promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”, gdy pojawi się problem ze spłata w terminie klient może skorzystać z możliwości przedłużenia spłaty na ten sam okres.

Kolejna pożyczka.

Stali klienci, którzy mają problem ze spłatą mogą skorzystać z pożyczki refinansującej, którą udzieli Pożyczkodawca we współpracy z SMART pożyczka. Refinansowanie jest dokonywane na okres na który została zaciągnięta pożyczka.

W każdej chwili możemy sprawdzić ile mamy do spłaty wystarczy wysłać sms o treści: INFO na numer

Pożyczkę można spłacić w trzech miejscach: przelewem za pośrednictwem bankowości elektronicznej, w dowolnym oddziale banku oraz w placówce poczty polskiej.

Dane do przelewu spłat/przedłużenia pożyczki:

Odbiorca: Mała pożyczka Sp. z o. o.

Adres: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 B, 15888 Białystok

Nr rachunku

Tytuł przelewu Nr PESEL, przedłużenie pożyczki o …dni

Obsługa klienta:

zaległe płatności:

Godziny pracy:

Ponpt 7:30–21:00

Sob. 9:00–17:00 oraz ndz. 9:00–17:00

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Kto musi prowadzić KPiR?

Kto musi prowadzić KPiR?

Księga przychodów i rozchodów (KPiR) to podstawowy dokument księgowy, który każdy przedsiębiorca jest zobowiązany prowadzić w celu prawidłowego rozliczenia się z fiskusem. W Polsce istnieje

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x