Wyślij SMS

treści WNIOSEK na nr 7257

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

Transmitowanie pogrzebów online

Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257
Transmitowanie pogrzebów online

W obecnych czasach, rozwój technologii pozwala wziąć udział w pogrzebie, odbywającym się nawet w najodleglejszym miejscu na świecie, za pośrednictwem łącza internetowego. Usługa, która jeszcze niedawna dotyczyły jedynie osób sławnych i zamożnych, teraz dostępna jest dla każdego.

Transmisje pogrzebów online w Szczecinie – nowość w ofertach

Pogrzeb to smutne, jednak niezwykle uroczyste wydarzenie. Pragniemy na nim być, żeby w sposób godny i z pełnym poszanowaniem ostatni raz pożegnać bliską osobę. Niestety, często zdarza się, że z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie pojawić się w danym miejscu, na danym pogrzebie. Przeszkodą może być nie tylko odległość, często również choroba, niepełnosprawność lub inne przyczyny, np. stan pandemii COVID19 i wprowadzony jeszcze niedawno zakaz przemieszczania się, który ograniczał możliwość wyjazdu chociażby do innej miejscowości.

Rozwiązanie pozwalające na uczestnictwo online

Zakłady pogrzebowe szukając odpowiedniego rozwiązania, pozwalającego na zapewnienie wzięcia udziału osobom z daleka, sięgnęły po technologię audiowizualną oraz możliwości jakie stwarza Internet. Dzięki ich wykorzystaniu oraz sprawnej obsłudze przez doświadczonych pracowników, przebieg ceremonii będzie można śledzić na ekranie komputera, tabletu lub telefonu. Zapis ten będzie bardzo dobrej jakości zarówno pod względem przesyłanego obrazu jak i dźwięku. Klient odpowiednio wcześniej otrzyma bezpośrednio kierujący link do transmisji, który będzie można rozesłać do wybranych osób. Dzięki temu rozwiązaniu, będzie można mieć pewność, że nikt niepowołany nie będzie mógł się dostać do transmisji, jeśli nie otrzyma linku.

Możliwość obejrzenia relacji z dwóch miejsc

To co wyróżnia oferowane pogrzeby w formie online to przede wszystkim, elastyczność, intuicyjność, bezpieczeństwo i jakość. Transmisję najczęściej wykonuje się w jednej lub dwóch lokalizacjach. Są to kaplica oraz miejsce pochówku. Będąc w posiadaniu takowego linku, można będzie przez około rok czasu go odtwarzać, a nawet dopłacając do usługi Klient nabywa możliwość pobrania gotowego nagrania na swoje urządzenie.

Uczestnictwo w pogrzebie za pośrednictwem Internetu, może nie zastąpi fizycznej obecności na miejscu podczas ceremonii pogrzebowej, jednak dla osób, które nie mogą wziąć udziału osobiście, jest to korzystne rozwiązanie. Obejrzenie odległego pogrzebu w domowym zaciszu, również należy do form uczestnictwa.

Dostępność dla każdego

Pogrzeb transmitowany online, przestał już być domeną osób sławnych i zamożnych. Obecnie zjawisko to całkowicie spowszedniało, stając się dostępne dla każdego. Warto skorzystać z tej możliwości i rozesłać link do przebiegu pogrzebu, dla znajomych i rodziny, którzy nie będą w stanie pojawić się na pogrzebie, a i dla osób obecnych zapis ceremonii może stać się wartościową pamiątką.

Profesjonalne salony pogrzebowe udostępniają i transmitują pogrzeby online. Obecność urządzeń rejestrujących video i dźwięk na pogrzebie, też już nikogo specjalnie nie dziwi. Zaproszenie osoby odpowiedzialnej za transmisję to także myśl o osobach, którym by zależało na stawieniu się osobiście. Z całą pewnością, każdy z nas zna takie osoby.

Pogrzeby Szczecin – oferta na każdą kieszeń

Decydując się na wybór zakładu pogrzebowego dobrze wypytać się o możliwość zamówienia usługi transmitowania. Szczególnie ważne jest to, aby dowiedzieć się czy w danym miejscu na cmentarzu będzie zasięg, żeby transmisja mogła się bez problemu odbywać. Nowoczesny i pragnący być na bieżąco z ofertą zakład pogrzebowy powinien uruchomić taką usługę.

https://www.orkus.com.pl/transmisje-pogrzebow.html

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze posty

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Jakiej obsługi księgowej wymagają firmy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dbania o wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jednym z kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę,

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Jak uzyskać darmowy kredyt gotówkowy od banku?

Instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej atrakcyjnych produktów kredytowych. Jednym z nich jest darmowy kredyt gotówkowy, który może wydawać się nieosiągalny dla przeciętnego

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

W czym konkretnie może pomóc księgowa?

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma aspektami zarządzania biznesem. Jednym z kluczowych elementów, który może zdecydować

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x