Zestawy Lego do 100 złotych,

Zestawy Lego do 100 złotych

Poradnik

Zestawy Lego do 100 złotych, czyli jak kupić dziecku prezent świąteczny w niskiej cenie. Klocki Lego to idealny prezent dla każdego dziecka, który gwarantuje niezapomnianą zabawę na wiele godzin. Warto sprawdzić, jakie zestawy tych popularnych zabawek można kupić już w granicach 50 złotych!

Zestawy Lego do 100 złotych

Zestawy Lego do 100 złotych, czyli jak kupić dziecku prezent świąteczny w niskiej cenie

Duńskie klocki Lego są niezwykle popularne, a ich wysoka jakość sprawia, że królują na światowym rynku zabawek dla dzieci już od ładnych kilkudziesięciu lat. Okazuje się, że nawet w granicach 50 złotych można kupić fajne i ciekawe zestawy tych klocków, które wcale nie zawierają drastycznie małej ilości elementów. Dostępne są także elementy podstawowe, dla dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z Lego. Warto właśnie teraz szukać promocji, ponieważ w okresie przedświątecznym wiele fajnych zestawów można kupić nawet za połowę ceny.

Jak wybierać klocki Lego?
Wato kupować klocki Lego w markowych sklepach i sprawdzać oznaczenia producenta na opakowaniu. W dobie popularności klocków nie brakuje bowiem podróbek, które znacznie gorzej wyglądają i mogą być niebezpieczne dla dzieci. Wątpliwości powinna wzbudzić sama cena produktu, jeśli jest zbyt niska lub zmieniony szyk literek w nazwie zestawu czy w logu firmy. Same klocki należy natomiast zawsze dobierać względem wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Na rynku jest wiele nowoczesnych zestawów, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek w różnym wieku. Dla maluchów polecane są zestawy Lego DUPLO, które nie zawierają małych elementów i tym samym nie stanowią zagrożenia połknięcia. Właśnie dlatego tak ważne jest precyzyjne dobranie konkretnego zestawu.

LEGO FRIENDS Sypialnia Stephanie – jest to pierwsza propozycja w okolicy 40 złotych, dedykowana dla dziewczynki 5+. Jest to ciekawy zestaw uzupełniający z minilaleczką Stephanie i figurką jej pieska. W zestawie znajduje się kilka akcesoriów, które pozwalają na dowolne urządzenie sypialni Stephanie.

LEGO CREATOR Dron badawczy – klocki dedykowane dla chłopca powyżej 6 roku życia. Posiada niewielkie elementy, pozwalające na precyzyjną budowę drona badawczego. Dron posiada dużo dobrze wykończonych detali, w tym dwa kręcące się śmigła. Zestaw kosztuje około 35 złotych.
LEGO DUPLO Moje pierwsze zwierzątka – bardzo ciekawy zestaw uzupełniający dla maluchów w wieku od 1,5 do 4 lat. Posiada 18 elementów złożonych z dużych, różnobarwnych klocków, z których można tworzyć zwierzaki, a także podawać im karmę! Jest to idealny zestaw zarówno dla małych dziewczynek, jak i chłopców. Z powodu większych elementów, nie ma ryzyka połknięcia klocków przez dziecko. Koszt zestawu DUPLO to około 35 złotych.

LEGO CITY Dżungla – zestaw startowy – bardzo przyjemne klocki, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca po 5 roku życia. Zestaw posiada 88 elementów w tym minifigurki, akcesoria oraz sylwetki zwierząt zamieszkujących dżunglę. W zestawie znajduje się także prawdziwa łódź badawcza, unosząca się na wodzie!

LEGO TECHNIC Hakowiec – zestaw dedykowany dla chłopca w wieku powyżej 7 roku życia. Jest to zestaw uzupełniający z 176 elementami, w skład którego wchodzą elementy niezbędne do budowy samochodu – hakowca. Ten zaawansowany technicznie pojazd można także przerobić na wóz strażacki! Samochód posiada kabinę kierowcy, specjalistyczne opony, duże światło ostrzegawcze, działający układ kierowniczy i układ hakowy do ładowania towarów.

Które zestawy klocków Lego warto kupić?
Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego zestawu klocków Lego, warto sprawdzić co dziecko ma już w domu i jakie są jego zainteresowania. Zestawów jest bowiem naprawdę dużo – jeśli jednak dziecko nie posiada żadnego zestawu startowego, to jego uzupełnienie nie będzie miało większego sensu. W takim wypadku warto kupić zestaw podstawowy z klockami, który kupimy do 50 złotych. Liczba zawartych w nim elementów okaże się z pewnością wystarczająca na rozpoczęcie zabawy z Lego. Zestawy uzupełniające najlepiej jest kupować wtedy, gdy dziecko posiada zestaw startowy i warto brać pod uwagę również serię kupowanych klocków. Klocki Lego to wspaniała zabawa na wiele godzin, a do tego dostępne na rynku zestawy pobudzają kreatywność dziecka, zachęcają do poznawania świata i pomysłowej zabawy.

Artykuł powstał dzięki portalowi pożyczka na święta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments